Wpis z mikrobloga

Czekam aż po Michniewiczu Jadczak zacznie dobierać się do dupy Stanoskiemu, wtedy już oficjalnie będzie można powiedzieć i być absolutnie pewnym że to powolny początek końca tego żałosnego hipokryty i propagandowego ścieku zwanego Kanałem Sportowym


@Devhar: a jest sporo contentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) od mniejszych typu znajomość z Fryzjerem, przez promowanie bukmacherki (przez długi czas nielegalnej), po dużo grubsze tematy: mieszanie dziennikarki z influencerką, związki z
  • Odpowiedz
początek końca tego żałosnego hipokryty i propagandowego ścieku zwanego Kanałem Sportowym


@Devhar: ten twór w ogóle nie powinien powstać, aczkolwiek KS ma tylu fanów że dalej będzie się ciułał. A nawet jak widownia i kasa spadnie o połowę, to Stanowski się zreflektuje, zmieni nieco profil KSu, odpali jakąś aferkę, cokolwiek, co postawi go w dobrym świetle. Stanowski jest zbyt przebiegły, jest chorągiewką i dostosuje się. Ostatecznie sprzeda się TVP i tam
  • Odpowiedz
@Devhar:
kiedys: my jesteśmy hejtpark, my się trudnych pytań nie boimy
teraz: mówiłem już, prose nie zadawac trudnych pytań, panie Rysiu, rozłączam, do widzenia #pdk

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: na emiteo platfroma crowdfundingowa , zebrali 4,5mln pln z pierwszej emisji( 1mln Euro maksymalnie prawem dozwolone) ,a zapisy i chetnych mieli na ponad 12,5mln złotych, więc jest duza liczba osób która wspiera Stanowskiego i Weszlo, ala kościół Weszla .

Stanowski nowym Rydzykiem
  • Odpowiedz
@Devhar: Michał Pol, propagandzistą. Niektórych to już nieźle pogrzało. Ktoś zapomina, że tam nie tylko Stanowski siedzi na tym kanale. Zresztą we wczorajszym programie Smokowski ciut go męczył.
  • Odpowiedz