Wpis z mikrobloga

199 901,48 - 16,28 = 199 885,20

Chciałem dzisiaj jakieś spokojne dwie dyszki strzelić, a że spodziewałem się upału - miałem wystartować w okolicach piątej rano. No ale mały się przebudził o 4, wtrynił między nas i włączył funkcję globalnego usypiania... oczy otworzyłem o 6:15 xD

Uznałem, że obowiązki są i trzeba lecieć - wiadomo, o dwie dychy ciężko, ale 10+ by wypadało zaliczyć. Było fajnie - ciepło, ale mimo wszystko jeszcze nie upalnie, lekki wietrzyk miło chłodził. Szczęśliwie bardziej odsłonięte fragmenty trasy miałem na początku, jeśli pominąć oczywiście końcowe podbiegi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tempo było nawet nienajgorsze, dopiero końcowy kilometr usiany podbiegami zbił mi średnią do 5:07 min/km. Jak na to tempo i taką temperaturę, to wyjątkowo mało mnie wymęczyło - choć nie powiem, suchy to na końcu nie byłem (ʘʘ)

Jutro znowu upały, muszę wstać zdecydowanie wcześniej i pobiec zdecydowanie dalej, bo po dzisiaj mam niedosyt.

Miłego weekendu! ( ͜)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 199 901,48 - 16,28 = 199 885,20

Chciałem dzisiaj jakieś spokojne dwie dyszki...

źródło: comment_1656151250x0KRQE9VCoqEKzC6YQw2fe.jpg

Pobierz
  • 7
  • 1
@enron: to strava ma jakas taka funkcje, ze ukrainskie serduszko dodaje?


@janusz-lece: dodam jeszcze, że od kiedy używam tej funkcji to widuję mniej kudosów od Rosjan - a z drugiej strony widuję Rosjan którzy sobie też to ustawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z darmowych typów map jest też BLM ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy Pride - to drugie widywałem czasami u gościa