Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Studiuje ktoś informatykę na #pjatk? Moją przyszłość wiąże z front end developerką, czy idąc na te studia będę miał styczność z tą dziedziną czy będę musiał stale użerać się z niepotrzebnymi mi językami? #studia #studbaza #informatyka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b61359d7edf5ce2d6fcf54
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
UrodzajnyŻniwiarz: Na studiach nie nauczą cię programowania. Musisz to ogarnąć we własnym zakresie.

Ja miałem na studiach C, C++, C#, Pythona, PHP, HTML+CSS+JS, Javę, R i pewnie jeszcze jakieś inne rzeczy których już nie pamiętam, ale to wszystko to było góra 2-3 semestry i tyle, bez jakiegoś super wgłębiania się w cokolwiek czy poznawanie czegokolwiek poza odpalaniem projektów w konsoli xD
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
OP: Dziękuję za odpowiedzi, ale chyba niektórzy mnie nie zrozumieli. Nigdzie nie napisałem, że chce żeby studia mnie nauczyły programowania. We front endzie zacząłem działać już jakiś czas temu i nie celuję w to, że umiejętności same mi się wchłoną na wykładach. Może moje pytanie powinno brzmieć czy studia informatyczne nie zabierają mi cennego czasu jeśli wiem, że moja przyszłość będzie związana z front endem i jedynie sam tego się mogę
  • Odpowiedz