Wpis z mikrobloga

A ja się nie dziwię że ludzie tak łażą za Świętą Trójcą z Top Gear. Przecież to dla fanów motoryzacji (a jest nim co drugi facet) jak pielgrzymka papieża dla katolika (a nawet trzech papieży) albo wizyta Justina Biebera dla gimnazjalistek. NIE MA na świecie bardziej znanego programu motoryzacyjnego! Panowie są multimilionerami, byli w każdym zakątku na świecie, od bieguna po Afrykę, jeździli takimi samochodami obok których nigdy nie będę nawet stał, byli w najdroższych hotelach w Dubaju i budach z psim żarciem w Wietnamie i to że teraz jedzą sobie lody na rynku w #krakow albo innym Tleniu to jest wydarzenie na skalę ogólnopolską! Nocowali w hotelu w mojej #zielonagora i niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Człowiek ogląda ich od 20 lat, chłonie ich angielski humor i klawe przygody, i do końca życia będę sobie pluł w brodę, że ich nie zobaczyłem gdy byli na wyciągnięcie ręki. Zwłaszcza, że Panowie są już dziadkami i pewnie to ich ostatni wspólny wypad na wygłupy po świecie.

#topgear #thegrandtour #motoryzacja #clarkson #hammond #may #zalesie
Pobierz masch - A ja się nie dziwię że ludzie tak łażą za Świętą Trójcą z Top Gear. Przecież ...
źródło: comment_1656092478Uf8wA2l2cpit3N7sxbg0vB.jpg
  • 66
Nawet moja matka ich kojarzy.


@goferek: Jak mojej dzis powiedzialem, ze byli w Gdansku dzien po tym, jak z niego wyjechala to zalowala bo na bank poszla sobie z nimi zrobic fotke
@masch: +
Mega żałuję, że nie wiedziałem kilka godzin wcześniej, bo bym jechał i 500km xD a miałem dużo mniej do ZG. Nawet żeby zobaczyć ich na żywo 5sekund.

Ile godzin rozrywki i uśmiechu dostarczyli to głowa mała ( )