Wpis z mikrobloga

A ja się nie dziwię że ludzie tak łażą za Świętą Trójcą z Top Gear. Przecież to dla fanów motoryzacji (a jest nim co drugi facet) jak pielgrzymka papieża dla katolika (a nawet trzech papieży) albo wizyta Justina Biebera dla gimnazjalistek. NIE MA na świecie bardziej znanego programu motoryzacyjnego! Panowie są multimilionerami, byli w każdym zakątku na świecie, od bieguna po Afrykę, jeździli takimi samochodami obok których nigdy nie będę nawet stał, byli w najdroższych hotelach w Dubaju i budach z psim żarciem w Wietnamie i to że teraz jedzą sobie lody na rynku w #krakow albo innym Tleniu to jest wydarzenie na skalę ogólnopolską! Nocowali w hotelu w mojej #zielonagora i niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Człowiek ogląda ich od 20 lat, chłonie ich angielski humor i klawe przygody, i do końca życia będę sobie pluł w brodę, że ich nie zobaczyłem gdy byli na wyciągnięcie ręki. Zwłaszcza, że Panowie są już dziadkami i pewnie to ich ostatni wspólny wypad na wygłupy po świecie.

#topgear #thegrandtour #motoryzacja #clarkson #hammond #may #zalesie
masch - A ja się nie dziwię że ludzie tak łażą za Świętą Trójcą z Top Gear. Przecież ...

źródło: comment_1656092478Uf8wA2l2cpit3N7sxbg0vB.jpg

Pobierz
  • 66
@masch: +1

Sam już młody nie jestem, obejrzałem i regularnie oglądam Top Gear oraz Grand Tour. Mam wszystkie książki (te wydane w PL) Clarksona.
Oglądałem jego wyczyny na farmie, początki Smallest Cog oraz The Great Escapist (ciekawe czy znacie) Hammonda.
Bawiłem się razem z Mayem i jego podróżami po Japonii.

Głęboko w poważaniu mam opinię randomów z internetu na mój temat, gdy sam spełniam jedno ze swoich marzeń i wyjeżdżam 0
@masch: @Sierzant_Cruchot:

Nie ma co się tłumaczyć chłopaki. Czasami chce się zobaczyć po prostu na żywo i na własne oczy tych ludzi, z którymi biernie spędziło się setki godzin życia i dobrze bawiło.

Niektórym ciężko wytłumaczyć. Ja przykładowo jak podałem kiedyś łapę Davidowi Byrne'owi (frontmen mojej ulubionej, już nieistniejącej kapeli), to mi się aż łezka w oku zakręciła. Bo niby nic, zwykły człowiek, ale jego głos i jego teksty towarzyszyły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@masch: mam tak samo (,) wszystko za późno, praca-dom-praca i tak do porzygu..może trzeba wrzucić na luz, zwolnić i pilnować takich rzeczy...

Chyba raczej już nie będzie okazji poznania (heh, no stanięcia do zdjęcia, bo o pogaduszkach i kawusi to można pomarzyć ;))

Ech..ide obejrzeć GT (ʘʘ)