Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie z butami ekoi? Konkretnie interesuje mnie ten model: https://www.ekoi.com/pl-hu/buty-szosowe-na-rower/11051-chaussures-route-ekoi-strada-r-blanc.html
Szukam białych butów na szosę, a te po obniżce chyba wychodzą dość korzystnie. Rozumiem, że będą one kompatybilne zarówno z zwykłymi spd jak i spd-sl.
Warto się zainteresować czy za 400-500zł znajdę coś lepszego?
#szosa #rower #kolarstwo
gruszkaofficial - Ma ktoś doświadczenie z butami ekoi? Konkretnie interesuje mnie ten...

źródło: comment_1656070079EjveQgRk5zHpkVPxYVrWj7.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gruszkaofficial: ja mam, wg długości wkładki wziąłem i były 3cm za duże. I nie jestem odosobnionym przypadkiem z tego co na grupach kiedyś pisali.
Może teraz to poprawili, ale 4 lata temu miałem ten problem i ciężko go było odkręcić.
@gruszkaofficial: Mam ten model tylko w czarnym kolorze. Sugerowałem się tabelką gdzie rozmiar 43 odpowiada 27,1cm wkładki. Wszystko się zgadza, but pasuje. Miałem te same wątpliwości co Ty ale pisałem z jakimś gościem z ichniejszego facebooka i potwierdził, że będzie ok.
Jak coś to wal do nich face
@gruszkaofficial: mam model niższy i potwierdzam co @dymel pisze. Długość wkładki z tabelki miała się nijak do tego co realnie wyszło.
A realnie to tak z 1,5 cm musiałem dodać.
Ze stopą 27 cm wziąłem 43, bo tabela. A pasowały 41 ¯\_(ツ)_/¯
Jednak zwrot/wymiana była łatwa.