Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slaper: zdrowe podejście mireczku, ktoś grubą zjebę dzisiaj dostał w robocie :D Aczkolwiek pokój to pokój, ja bym sprzedał choćby dla opinii na bookingu. Wyszli by z twarzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak widze w sklepie litra jacka danielsa za 49zł a przy kasie wskakuje 99 to mają mi sprzedać za 49 choćby chuy na chuyu stanął xd


@silnikAtrakcyjny: nie robią o to problemów. W biedronce właśnie swego czasu kupowałem łychę za 80zł, a na kasie samoobsługowej wyszło 90zł przyszła kierowniczka, pokazałem jej że na półce jest cena 80zł i dała mi różnice cenową czyli tą dychę w gotówce bez żadnego gadania,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@slaper: a to nie są czasem celowe zagrywki hoteli? Tak jak chińczyków na Ali co sprzedaja rzeczy za 0.01 a potem jakieś g---o wysyłają ale sklep dzięki setkom/tysiącom zakupów sprzedał przy okazji coś innego ze swojego asortymentu?
I hotele podobnie chcą działać niby przez błąd ale masz tu jakiś rabat ale przyjedz do nas i tak.
  • Odpowiedz
@slaper: po wiadomości z obiektu wiesz już, że wystąpił błąd. Wyraźnie Ci to napisali.

Jak ja sprzedam coś po zaniżonej cenie klientowi przez pomyłkę to ja mam problem a nie on


Tutaj możesz się srogo
  • Odpowiedz
@slaper ja walczyłam przez chwilę z bookingiem w prawie analogicznej sytuacji. Z tym, że mój nocleg miał kosztować 140 zł, a normalnie był po 300 zł. Ze 3 dni się ścierałam z nimi na czasie i sami mi anulowali. Kilka razy pytałam jaka cena jest optymalna, żeby nie uznać jej za błąd cenowy, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Walić Booking.
  • Odpowiedz
Jak ja sprzedam coś po zaniżonej cenie klientowi przez pomyłkę to ja mam problem a nie on


@slaper: ehh k---a tyle razy ten temat wałkowany chyba przez wszystkie sądy xD ale widać bajt udany po komentarzach
  • Odpowiedz
szkoda mi na ciebie czasu, misiu pysiu. Wklejać artykuły z ustawy i udawać mądrego to każdy potrafi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SmakoszKotow: jak widać Ciebie to przerasta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz