Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że takie poruszenie wywołam tym wpisem. Szukałem noclegu i wyszukało mi taką ofertę. Nic nie chcę ugrać.
Ti chyba jasne,że w tej cenie nie będę miał tej rezerwacji.
Chcę zobaczyć jak z tej sytuacji wyjdzie obiekt i Booking :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@slaper: dorób historie że już kupiłeś bilety i opłaciłeś bilety na atrakcje za x złotych.
Wyslij jdo bookingu i dostaniesz jakieś tam rabaty.
Okazja jest to trzeba korzystać, w polsce tylko tak się idzie dorobić xD
  • Odpowiedz
@slaper: Miałem podobną sytuację, apartament 80m za 10€ w Hiszpanii. Napisałem do gościa że nie mogę się doczekać fajnego noclegu za półdarmo i że się cieszę, a on mnie zaczął wyzywać i mi grozić. Booking znalazł mi bez dopłaty hotel 4* ze śniadaniem więc wygryw.
  • Odpowiedz
@Mandarex: Na podstawie art. 543 Kodeku Cywilnego: towar wystawiony na sprzedaż wraz z oznaczeniem ceny uznaje się za ofertę sprzedaży. Mówiąc potocznie, gdy wrzucamy towar do koszyka, godzimy się na przyjęcie oferty według ceny oznaczonej. W związku z tym, klient ma prawo do zakupu towaru zgodnie z ceną oznaczoną na metce.

Studiujesz prawo xd? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡
  • Odpowiedz
Studiujesz prawo xd?


@Ulvarin: Nie, wystarczy że wiem czym jest Art. 84. Kodeksu cywilnego. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )
  • Odpowiedz
  • 17
@Mandarex to gówno wiesz. Każdy sklep jak zrobisz zakupy i przejrzysz paragon i się coś nie zgadza z tym co na półce było to zwraca kasę (każdy normalny sklep). W tym przypadku 84 sobie w dupe wsadz bo to nie jest błąd, literówka lub przecinek w złym miejscu tylko zaniedbanie że strony obsługi sklepu, tzw "burdel w biedronkach" . A jak sklep nie chce zwrócić różnicy to możesz ją odzyskać cywilnie, zgłosić
  • Odpowiedz
to gówno wiesz.


@Ulvarin: No i zaorane, wykopowy prawnik wie lepiej niż kodeks cywilny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡ ͜ʖ ͡)()(,)(ʘʘ)(
  • Odpowiedz
  • 30
@Mandarex wpisz sobie w google to pytanie albo zapytaj prawnika. Nie widzisz różnicy między oferta internetowa np wystawieniu auta za 1000.0 a 10000.0 przez przypadek a oferta sklepu lokalnego z cenowkami i towarem na półkach np masła na 5.5 na półce a za 8 przy kasie ? I nie mówimy tu też o błędach tylko w kompie ktoś sobie zmienił ceny na wyższe a na półkach nie. W tych sytuacjach zawsze jest
  • Odpowiedz