Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: jak widze w sklepie litra jacka danielsa za 49zł a przy kasie wskakuje 99 to mają mi sprzedać za 49 choćby chuy na chuyu stanął xd


@silnikAtrakcyjny: Jest w polskim prawie coś takiego jak "oczywisty błąd cenowy" - czyli cena która w rażący sposób odbiega od rynkowej za podobny obiekt i da się jednoznacznie stwierdzić że nie może być to prawdziwa cena.
W przypadku różnicy cenowej między 100 a
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru od jakiegoś czasu jest takie cuś. Ale jak dla mnie 140 zł za nocleg w listopadzie to nie jest oczywisty błąd cenowy. 300 zł to mają w okresie wakacyjnym wg kalendarza na Bookingu. Popisałam sobie parę dni z jakimiś ludźmi z supportu, a na końcu sami anulowali, pisząc jak im przykro.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak op anuluje to jest koniec historii, jak obiekt to booking albo zapewnia podobny obiekt za zapłacona cene, albo klient dostaje bon zniżkowy w ramach zadośćuczynienia


@Ziutek_Grabaz: Koniec historii - w sensie brak zwrotu kasy (oferta bezzwrotna), więc obiekt jeszcze na tym zarobi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@slaper: Btw. Jaki tu niby jest oczywisty błąd? Doba kosztuje normalnie 70 zł czy 107/207 zł? W liczbie 131 nie ma siódemki... Poza tym oczywista jak dla mnie jest, gdy przecinek jest w złym miejscu lub jest różnica jednej cyfry. Pomylić lub nie wpisać dwóch to już chyba celowa zagrywka do łapania klientów i podwyższenia rankingu za darmo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JanuszKarierowicz: a to jest przykre, bo nie wiem, czy jako osoba, która w zasadzie nie podróżuje, miałbym prawo się zorientować, że dany pokój powinien kosztować nie 200 a 500. W 28 vs 1200 już jest sprawa bardziej klarowna xd
  • Odpowiedz
@pedros92: XD w życie między ludźmi to ty chyba tylko w simsach grałeś. No win win bo chłop #!$%@? sam się przyznał do winy i dostał wyrowananie którego się nie spodziewał.

  • Odpowiedz