Wpis z mikrobloga

Podsumujmy kampanię informacyjną "LOGARYTM" @Opposition_Fuhrer
- przeciętna osoba nie wie co to jest logarytm, coś tam słyszała w szkole, ale logarytm z algorytmem jej się myli
- biorąc pod uwagę powyższe, część osób twierdzi, że to magia albo manipulacja
- część wykopków wie co to jest logarytm tylko triggeruje Cybera specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- część osób doskonale rozumie, ale woli wykresy liniowe, bo ogląda tylko krótkie okresy np. ostatni miesiąc.
- w ogóle ta cała dyskusja to jest gównoburza, niech każdy sobie ogląda jakie wykresy chce, nawet jeśli to kurs BTCPOTATO w skali hiperbolicznej
- brak profitu

#bitcoin #kryptowaluty
  • 10
przeciętna osoba nie wie co to jest logarytm, coś tam słyszała w szkole, ale logarytm z algorytmem jej się myli


@maggotbrain15: manipulacja bitcoinowca ()

Ja nie robiłem żadnej gówno burzy. Zrobiłem tylko mój wpis z prostym wyjaśnieniem jak czytać log. Ani razu nikomu go nie wciskałem, oni sobie to ubzdurali... I to oni mnie atakowali i starali się przekonać żebym używał liniowego... ¯\_(ツ)_/¯
Nie zrobiłem im nic
@Opposition_Fuhrer: gównoburza to akurat się sama zrobiła z tego powodu właśnie, że dużo osób nie rozumie logarytmu. Jakby wszyscy rozumieli to by była rzeczowa dyskusja w komentarzach za i przeciw wykresom w log. Jedno potrzebuje zrozumienia drugiego! First things first

I to nie jest manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) można poszukać badań jaki odsetek populacji rozumie podstawowe pojęcia matematyczne. Ludzie do nie dawna nie wiedzieli, że płacą
@maggotbrain15: Jak ja kisnę, teraz rozumeim co chcieli zrobić. Ich plan, hak na mnie z matematyki. Poważnie, nie widze innego wyjścia. Myśleli że najpier doda a później pomnoże i wtedy wjeżdża atari casły na biało z wynikiem z kalkulatora że wynik jest poprawny...
Tylko że ten pierwszy dał x a atari poprawnie +, więc chyba wspólnie to opracowali.

https://www.wykop.pl/wpis/66319553/#comment-235115861

Proszę, dajcie mi inne wyjaśnienie po co to robili :D