Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema. Może głupio to zabrzmi ale od paru miesięcy chce zacząć trenować na siłowni aby poprawić trochę sylwetkę bo przez codzienne siedzenie przed komputerem coraz gorzej to wygląda ale również aby chociaż trochę zażyć ruchu. No i tutaj przechodzimy do sedna, dlaczego od tych paru miesięcy nie trenuje a wszystko przez to że cały czas myślę że osoby chodzące na siłownię będą mieli że mnie niezły ubaw, przyjdzie taki 30latek, niecałe 70 kilo wagi to mały wiatr mnie przewraca, no sama skóra i kości(no może aż tak źle nie jest) ale przy wzroście 185 tak to wygląda. I tak sobie myślę że jak ja zacznę trening i na ławce ledwo sztangę i jakieś małe obciążenia podniosę to reszta osób na siłowni nie dokończy treningu ze smiechu co ja wyprawiam, przecież pierwsza lepsza dziewczyna na siłowni pewnie więcej by podniosła. I teraz moje pytanie czy zrobić ten pierwszy krok i się niczym nie przejmować czy jakoś zorganizować dzień żeby chodzić jak będzie jak najmniej osób żeby wstydu nie było czy może jednak odpuścić?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b38271870c402260f772ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 116
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam to uczucie, właśnie z tego powodu nie idę na siłownię. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy mogą to mieć w dupie co robię, a czasem nawet mogą coś doradzić, ale jako że mam ASD to trochę paraliżuje mnie fakt, że takie mięśniaki mogą mieć bekę ze mnie, że przychodzi typ z niedowagą i ledwie sobie radzi z 20 kg na klatę xd
@AnonimoweMirkoWyznania o ile nie pójdziesz do jakiejś osiedlowej szemranej dziury gdzie lokalne dresy ćwiczą samoróbkami to każdy będzie mieć wyrąbane co i jak robisz, serio. Jak będziesz mieć na początku też problemy bo nie wiesz co i jak ćwiczyć to powinien być dostępny z obsługi jakiś trener który Ci może jakiś zestaw ćwiczeń pokazać, zaproponować. Wiadomo że nie będzie z Tobą robić treningu personalnego, ale pokaże sprzęty i wytłumaczy co i jak.
@AnonimoweMirkoWyznania: parę miesięcy myślisz, żeby zacząć? Gdybyś w tym czasie robił tylko pompki w domu już byś miał wyrobione tricepsy i klatę :) wiem co mówię bo ćwiczę siłowo głównie w domu tak dla siebie, żeby ładniej wyglądać i trzymać kondycję trochę bo pracuje za biurkiem- nie dla wyników.

Idź na siłownię raz i zobacz- nie musisz od razu na cały rok planować treningów. Raz i sprawdź. Czy to w ogóle
@AnonimoweMirkoWyznania: kolego miałem podobnie, u mnie zadziałało jak zacząłem chodzić w bardzo niepopularnych godzinach jak na siłowni nie było praktycznie nikogo. Też myślałem, że mnie przynajmniej zgwałcą i wyśmieją, ale o dziwo jest tak jak tutaj piszą, kompletnie nikt na mnie nie zwracał uwagi oprócz jakichś normalnych uprzejmości typu "siema" czy "na razie" w szatni. Łeb mi się naprawił i mogę już chodzić o której mi się podoba.
@AnonimoweMirkoWyznania: z takimi genami 2/10 nie masz szans, siłownia nie spojrzy nawet na takiego beciaka, szkoda Twojego czasu, lepiej odpuścić... A nie sorry, już mi się gadka incelów udziela. Oczywiście, że idź na siłkę trenować
@AnonimoweMirkoWyznania:
Byłem dzisiaj na siłowni, gdzie jest cały rząd bieżni, no będzie z 10. Po 15-minutowej rozgrzewce, tak jak Pan Karmowski przykazał, zastosowałem się do regulaminu i poszedłem po papierowy ręcznik i płyn dezynfekujący. Jak wróciłem, to trochę się zamyśliłem i kurrrde pech chciał, że wyczyściłem bieżnię obok, zamiast tej, na której biegałem. Najgorsze, że widziały to dziewczyny, które ćwiczyły za mną na orbitrekach. Kątem oka zauważyłem, że się uśmiechają. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lwieserce95: kolego, ja mu polecam plan na początek a nie sterydziarzy, plan jest dla laików ijest dobry, to czemu nie polecić? Po co gość ma przeglądać masę planów i zastanawiać się który z nich jest dobry? Daję sprawdzony...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memento_mori: do dipów też potrzebny jest kolejny sprzęt...
Prysiad jednonóż - naprwno nie zrobi a sam proces progresu do wykonania go będzie cholernie męczący i nie optymalny. Owszem jak chcesz to od wielkiego dzwonu możesz zrobić trening i z workiem węgla. Ale żeby tylko tu robić twn trening to bym nie polecał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: okej te argumenty mają jakiś sens, ale wiele zależy od realiów opa i nie możemy jednoznacznie powiedzieć co jest lepsze...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: xD no ja też od pół roku się wybieram, bo się zrobiłem jakiś wątły przez tę pracę z domu i kurde, boję się, że sam się popłacze, jak wezmę nie te ciężary co trzeba, albo będę robił trening zakładając na prosty gryf po 5 kilogramów, bo się okaże że nie dam rady pocwicyzc mając więcej niż 30 kg. Albo, że jak będę ściągał ciężar z gryfu, to mi go przeważy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast chodzić a siłownie, pojedź sobie autem do Decathlonu i kup sprzęt do ćwiczeń ( ławeczka, hantle, gryf, talerze itp itd ) lub zamów sobie przez internet. Nie musisz od razu brać wszystkiego, co miesiąc po kilka rzeczy, wyjdzie tak że za kilka miesięcy będziesz miał w domu darmową siłownię. Jak zobaczyłem ile czasu się zyskuje i jaka to wygoda trenując w domu to już raczej na siłownie nigdzie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick: no właśnie nie za bardzo, bo niektórzy pracują w takich miejscach, gdzie za tę kartę nie płacisz albo płacisz grosz. Ja mam to finansowane z funduszu świadczeń socjalnych, moja różowa w którejś tam pracy płaciła 30 zł, gdzieniegdzie płacisz 0 zł
@Shatter: No ale wiesz, własna mała siłownia w domu to tak jak własne auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeden woli tłuc się autobusami a drugi własnym autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)