Wpis z mikrobloga

Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być przeskoczył o generację. (mile widziany komentarz)

Zaczynam: 1. Ridge Racer na PSX (to chyba w 1997 zagrałem u kolegi co miał rodziców w Belgii, Marko bosko to był realizm)

2. Driver 2 psx (zapamiętałem grafikę jak z GTA V, uznałem, że najbardziej realistyczny symulator miasta xD)

3. Assassin's Creed 2 (to było kombo, nowy tv LCD full HD 42 i kupiony Xbox 360. Do dziś uznaje , że nie wyszło dużo ładniejszych gier)

Bubsy3D - Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być prze...

źródło: comment_1655963639mlTHvNzBdsREPpcJMah1A7.jpg

Pobierz
  • 111
@Bubsy3D: Quake 2 - w okolicach 1999, wtedy przyzwyczajony do jakiegoś barachła z pegasusopodobnych maszynek, ewentualnie oglądania przez szybę jakiejś platformówki z psx, zagranie w prawdziwego, dynamicznego fps zrobił gigantyczne wrażenie.

Unchated 4 - gierka dla której kupiłem ps4, wybuchy, walące się budynki, mimika, pościgi. Zbierałem szczękę z podłogi.
@Bubsy3D: 1. Gran Turismo 2 na PSX - gra mnie po prostu wgniotła w fotel, ten wygląd samochodów wraz z refleksami świetlnymi na szybach i karoserii, możliwości tuningu, zdobywanie licencji rajdowych i masa wyścigów, w tym Endurance, których nigdy nie udało mi się ukończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Assassin's Creed 1 i 2 - do jedynki podchodziłem nieśmiało, jednak parkour jak i klimat krucjat wywarł na
@Bubsy3D: Kurde, jak zwykle źle napisałem i nie dopowiedziałem. To nie był pierwszy PC jaki był w domu, ale de facto był to pierwszy PC który można powiedzieć że był nieco bardziej mój. Wcześniej był rzęch z Sempronem 2400+ i GForcem 7300. To sobie wyobrażasz jaki to był przeskok na Athlona X4 i GTX 460 w 2010 roku. W Full detalach nawet dzisiaj wygląda nieźle
@Bubsy3D: Też jestem ciekawy, zwłaszcza w dzisiejszej erze retro i, nie oszukujmy się, co raz większej popularności pierwszego PlayStation. Jeszcze kilka lat temu można było wyrwać oryginalnego szaraka czy nawet PSOne za grosze, dzisiaj ceny są zdecydowanie wyższe, podobnie jest z grami. Osobiście cieszy mnie rozwój wszelkich modów do szaraka, zaczynając od konwerterów sygnału analogowego na cyfrowy, a kończąc na sprzętowej emulacji napędu cd zezwalającej na wczytywanie gier z kart pamięci,