Wpis z mikrobloga

  • 44
Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być przeskoczył o generację. (mile widziany komentarz)

Zaczynam: 1. Ridge Racer na PSX (to chyba w 1997 zagrałem u kolegi co miał rodziców w Belgii, Marko bosko to był realizm)

2. Driver 2 psx (zapamiętałem grafikę jak z GTA V, uznałem, że najbardziej realistyczny symulator miasta xD)

3. Assassin's Creed 2 (to było kombo, nowy tv LCD full HD 42 i kupiony Xbox 360. Do dziś uznaje , że nie wyszło dużo ładniejszych gier)

Bubsy3D - Jaka gra lub gry wywarły na Tobie największe wrażenie i czułeś jak być prze...

źródło: comment_1655963639mlTHvNzBdsREPpcJMah1A7.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Bubsy3D:

1. Rainbow Six i Ghost Recon
Wraz z OFP/ARMA to swieta trojca najprawilniejszych gier taktycznych. Praktycznie stworzyly ten gatunek (wraz z np. seriami Hidden & Dangerous czy Delta Force) i do dzis bronia sie gameplayem, designem i warstwa artystyczna. Klasyki.

2. Operation Flashpoint, dzis ARMA: Cold War Assault plus idealna kontynuacja ARMA 2.
To byla pierwsza tak realistyczna, otwarta i klimatyczna, faktycznie "wojskowa" w stylu, gameplayu i oczekiwaniach gra. A2
  • Odpowiedz
@larry92: No nie broni się, na tle dzisiejszych produkcji ta gra wygląda jak gówno xD Możesz sobie twierdzić, że Tobie ta grafika nie przeszkadza, ale stwierdzenie, że broni się do dzisiaj to kompletna bzdura, żadna współczesna gra nie jest taka brzydka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu
słyszałeś o grach symulacyjnych typu iracing assetto corsa, competizione? Tam fizyka jest mocno dopracowana i można się ścigać, co prawda może graficznie nie wyglądają uszkodzenia zbyt spektakularnie ale fizyka oddaje.

@jedlin12
Nie zgodzę się ze wszyscy się ścigają żeby właśnie odejść od realizmu
  • Odpowiedz
@ChudyByk21: Może nie wszyscy, ale dlatego obok symulatorów mamy też arcade-ówki, żeby nawet niedzielni gracze mogliby pojeździć furą bez konieczności walczenia o nierozbicie się.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D

Przeskok z Pegasusa na Ps1 I pierwsza gra jaka odpaliłem to było Tekken3. O jezuśku. Intro ojciec pokazywał znajomym, a ja jako gowniarz próbowałem Leiem skuć gościa w kajdanki xd eh pierwsze fejk newsy!!
  • Odpowiedz