Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@venividi: @fantazm: @maximilianan: wiadomo, taki "lekki pedofil" po pupci poklepie, do tego taki mały zboczeniec lgnie, szuka i biednego prawaka jeszcze wciągnie. A na koniec jeszcze się zrobi karierę polityczną na próbach powiązania tych elgiebetów z pedofilią, samemu zachwycając się jakimś chorym pedofilskim gownem

M.....a - @venividi: @fantazm: @maximilianan: wiadomo, taki "lekki pedofil" po pupci ...

źródło: comment_1655966198fGhMyooibMpcgOf12XCcTM.jpg

Pobierz
@MglawicaKraba: A tak poważnie... Eh, daj spokój. Ja się nie zgadzam z lewicą pod względem polityki socjalnej i kultury politycznej poprawności, dlatego korwinizowałem dużą część swojego życia, ale prędzej czy później jak człowiek nabiera ogłady i młodzieńcze buty ustępują racjonalizmowi... To z już większego dystansu można zobaczyć jakim troglodyckim, obłudnym i zdegenerowanym środowiskiem jest polska patoprawica. To straszne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maximilianan: czytasz co komentujesz czy tylko byle coś napisać? Ospen się podnieca, że ktoś odwrócił argumenty krytykujące lansowanie się z dziećmi dla osiągnięcia korzyści organizacyjnej.

@MglawicaKraba: "Organizacje
Para rodziców to nie "organizacja'"
Oj tak, piękny fikołek - mamy tutaj zorganizowaną paradę (zapewne jakieś równości, albo innego wydumanego hasła), gawiedź obserwująca zza bramek oraz uczestników - pary idące z dziećmi. Ale to nie jest żadną zorganizowaną parada przez żadną organizację, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: *rodzic bierze dziecko na Dzień Niepodległości

lewak: parada faszystów, indoktrynacja dzieci, jak można szanować własny kraj jako indywidualny byt, tylko jedna wspólną Europa, nie ma granic państwowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmakoszKotow: miłość nie, ale danie nieświadomym dzieciom sześciokolorowej flagi, czyli symbolu Organizacji (!) LGBTQiA+ już tak. Dałbyś flagę Watykanu, to nie zauważy różnicy, najwyżej powie że tamta bardziej kolorowa a ta jakiś dziwne symbole.
@hiperchimera:
Parady LGBT są REAKCJĄ na prawicową fiksacje na punkcie kontrolowania "czystości" czyjegoś życia seksualnego. Ja nie zgadzam się z wieloma postulatami organizacji gejowskich, bo wg mnie przeplatają wątki akceptacji dla seksualności ze skrajnym nieraz socjalizmem i zapędami nawet lewicowo-dyktatorskimi, ale nie przeszkadza mi to wcale nie tyle co tolerować, ale po prostu AKCEPTOWAĆ orientacji homoseksualnej.

Zresztą kto jak kto, ale prawicowiec powinien wiedzieć, że nie każdy homoseksualista to LGBT. W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fantazm: "że nie każdy homoseksualista to LGBT."

No tak nie do końca, w ogóle podział jest ciekawy. Świecki gej jest członkiem LGBT (bo jak sama nazwa wskazuje, dotyczy mniejszości seksualnej) ale ksiądz gej już nie jest LGBT bo nie. Bo niby należy do innego stowarzyszenia religijnego. Idąc tym tropem jeśli pracownik Urzędu Marszałkowskiego jest hetero to jest Urzędnikiem, ale jak jest biseksualny to już nie, bo staje się LGBT...

"W końcu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@maximilianan: czytasz co komentujesz czy tylko byle coś napisać? Ospen się podnieca, że ktoś odwrócił argumenty krytykujące lansowanie się z dziećmi dla osiągnięcia korzyści organizacyjnej.

@hiperchimera: nie, "podniecam się" wykazaniem hipokryzji katoli dla których:

Katobas opowiadający dzieciom, że jak nie będą posłuszne, robiły postu, wyznawały schizola sprzed 2000 oraz powiedzą komuś o snickersie to pójdą do piekła - super!

Para rodziców uczy dzieci tolerancji i tego, by nie być nienawistnym
@hiperchimera:

No tak nie do końca, w ogóle podział jest ciekawy. Świecki gej jest członkiem LGBT (bo jak sama nazwa wskazuje, dotyczy mniejszości seksualnej) ale ksiądz gej już nie jest LGBT bo nie. Bo niby należy do innego stowarzyszenia religijnego. Idąc tym tropem jeśli pracownik Urzędu Marszałkowskiego jest hetero to jest Urzędnikiem, ale jak jest biseksualny to już nie, bo staje się LGBT...


Ja pod mianem LGBT rozumiem organizację lub też