Wpis z mikrobloga

Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne kwoty 1300-2400 zł został usunięty przez @Moderacja.
Powtarzam jeszcze raz.
Rozową bolał ząb. Okazało się że trzeba kanałowe.
30 telefonów po całym #wroclaw do #dentysta. W każdym kwota 1300, 1800 lub nawet 2400 zł od zęba. Za najniższa krajową jestem w stanie sobie zrobić jednego zęba, a potem mogę głodować do woli. Słownie - jeden ząb.
Aha ktoś pisał że materiały drogie i że to specjalistyczne bla bla bla. #!$%@? mnie to interesuje, uważam, że kwota powyżej 1000 zł za godzinę pracy to jest jakieś nieporozumienie, a materiały nie kosztowały nawet 30% kwoty.
Chyba kogoś zdrowo #!$%@?ło z tymi cenami.
Zdjęcie dla atencji, @moderacja, proszę chociaż poinformować jak usunięcie, bo nie dostałem żadnego powiadomienia.
Ha tfu na tych złodziei
Apollowho - Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne...

źródło: comment_1655933057SQXnbqjZcvcdmlNS15FXsy.jpg

Pobierz
  • 132
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apollowho: no niestety tak jest wszędzie. Ja zrobiłem kanałowe 1.5 roku temu i teraz znów ząb boli. Prześwietlenie i konsultacja wykazały tylko to, że 2 z 3 kanałów ok, może boleć ten, co go nie widać, sama fotka 3d kosztuje ileś tam, konsultacja z gościem od kanalowki, który zrobi fotkę 180 zł, a kanalowka ponowna wiadomo ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apollowho: no tak, ja w ogóle jakbym miał drugi raz wybierać, to bym rwał, a nie naprawiał... Wywaliłem 1500 zł i po 1,5 roku ten sam problem. Lepiej wyrwać za darmo i wstawić sztuczny za ok 2,5k, przynajmniej masz pewność, że nie zepsuje się już wiecej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Apollowho: urodziłeś się wczoraj? Stomatologia zawsze była droga... Wymień sobie plomby na białe na nfz XD nie da się, bo refundują tylko amalgamaty. W ciągu ponad roku wymieniłem wszystkie amalgamaty na białe, miałem ich chyba z 15-16, bo za młodu NFZ tylko. Koszt? ~250 zł za każdy. Czas? 20 minut na każdy. (Plus kanalowka)

Jak się nie ma kasy, to jest się skazanym na szczerbaty uśmiech, chyba że masz dobre geny.