Wpis z mikrobloga

Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne kwoty 1300-2400 zł został usunięty przez @Moderacja.
Powtarzam jeszcze raz.
Rozową bolał ząb. Okazało się że trzeba kanałowe.
30 telefonów po całym #wroclaw do #dentysta. W każdym kwota 1300, 1800 lub nawet 2400 zł od zęba. Za najniższa krajową jestem w stanie sobie zrobić jednego zęba, a potem mogę głodować do woli. Słownie - jeden ząb.
Aha ktoś pisał że materiały drogie i że to specjalistyczne bla bla bla. #!$%@? mnie to interesuje, uważam, że kwota powyżej 1000 zł za godzinę pracy to jest jakieś nieporozumienie, a materiały nie kosztowały nawet 30% kwoty.
Chyba kogoś zdrowo #!$%@?ło z tymi cenami.
Zdjęcie dla atencji, @moderacja, proszę chociaż poinformować jak usunięcie, bo nie dostałem żadnego powiadomienia.
Ha tfu na tych złodziei
Apollowho - Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne...

źródło: comment_1655933057SQXnbqjZcvcdmlNS15FXsy.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • 0
@Lamuminek No ale nie chciałbym jednak być eksperymentem. Już umówmy się że zapłacę, komuś kto robi to długo. Ale #!$%@? mac. Jeden mi jebnal cenę 2400 zł. To jest złodziejstwo
  • Odpowiedz
a poza tym to przegląd stomatologiczny należy robić minimum raz w roku (a najlepiej dwa razy, szczególnie jeśli się je śmieciowe jedzenie i dużo cukru) - można go zrobić na NFZ nawet w prywatnych gabinetach i wtedy unika się kanałówki
  • Odpowiedz
  • 0
@bitcoholic sratologiczny. Wszystko działo się pod plombą. Nie było nic widać. Dopiero ból zasygnalizował że coś jest nie tak. Jeden dentysta zrobił prześwietlenie na którym widać że tam coś się dzieje, podał truciznę i kazał znaleźć kogoś kto robi kanałowe. Nie powiedział ile jest kanałów. Inni dentyści mówili tylko ceny i czy jest termin. Nie byliśmy jeszcze nigdzie
  • Odpowiedz
@Apollowho: @Apollowho: Masz 100% racji. Wczorajszy wpis wyleciał a czytałem go wczoraj wraz z odpowiedziami przed spaniem bo za dużo wulgaryzmów użyłeś a szkoda bo ubaw był niezły jak wypokowe dentystki się produkowały. xDDD Dlatego ja cieszę się, że mieszkam w mieście powiatowym gdzie za zwykłe leczenie kanałowe a teraz akurat robię leczenie piątki płacę 800zł u mojej dentystki która leczy bez mikroskopu ale zrobiłem u niej już
  • Odpowiedz
@Apollowho: Ona akurat jest dentystką i dlatego to wszystko napisałem, jeszcze z 2-3 osoby co Ci wczoraj odpisywały są dentystami i też pisały to samo, broniły tej patologii, no nic jak mieszkasz w wojewódzkim to musisz jeździć do powiatowego, tam zrobisz na tyle taniej, ze nawet licząc dojazd i stracony czas i tak się z reguły opłaca ale wiem, że #!$%@? to, że na miejscu się nie da w sposób
  • Odpowiedz
1) Od kła do kla masz na NFZ.
2) jeżeli chodzi o trzonowce to lecznicze kanałowe jest bardzo trudne. Wymaga doświadczenia, szkoleń, itp.
3) materiał są bardzo drogie i jak mowie bardzo to mam na myśli BARDZO. Nie problem przy 3 lub 4 kanałach zużyć wierteł c-pilotów, uszczelniacza, pilników maszynowych itp za kilkaset zł.
4) jak ktoś ci robi szybko i masz zrobione dobrze to dodatkowo za to płacisz. Powinieneś się cieszyć ze w 1 h ktoś ogarnął ci ząb a nie dłubał po 3h i robił na kilka wizyt.
5) cena zawiera lata nauki które ktoś poświęcił na nauczenie się Endodoncji.
6) cena zawiera odpowiedzialnosc za twoje zdrowie a nawet zycie którą bierze na siebie lekarz.
  • Odpowiedz