Wpis z mikrobloga

Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne kwoty 1300-2400 zł został usunięty przez @Moderacja.
Powtarzam jeszcze raz.
Rozową bolał ząb. Okazało się że trzeba kanałowe.
30 telefonów po całym #wroclaw do #dentysta. W każdym kwota 1300, 1800 lub nawet 2400 zł od zęba. Za najniższa krajową jestem w stanie sobie zrobić jednego zęba, a potem mogę głodować do woli. Słownie - jeden ząb.
Aha ktoś pisał że materiały drogie i że to specjalistyczne bla bla bla. #!$%@? mnie to interesuje, uważam, że kwota powyżej 1000 zł za godzinę pracy to jest jakieś nieporozumienie, a materiały nie kosztowały nawet 30% kwoty.
Chyba kogoś zdrowo #!$%@?ło z tymi cenami.
Zdjęcie dla atencji, @moderacja, proszę chociaż poinformować jak usunięcie, bo nie dostałem żadnego powiadomienia.
Ha tfu na tych złodziei
Apollowho - Mój wpis o #stomatologia we #wroclaw i robieniu kanałowego za horrendalne...

źródło: comment_1655933057SQXnbqjZcvcdmlNS15FXsy.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apollowho: nie, na wyrywanie 8 termin miałem szybko. No i 8 się wyrywa raczej dlatego, że się nie mieszczą w szczęce lub krzywo rosną, więc na spokojnie można to zaplanować zanim zaczną boleć
  • Odpowiedz
@Lamuminek: Dla ludzi zarabiających dużo to też jest dużo. Bo obiektywnie to jest dużo. Także skończmy z chamskim argumentem "spadaj biedaku i nie narzekaj, a dodatku to uczyć ci się nie chce".
  • Odpowiedz
@Apollowho: Co 4 lata Polacy wybierają brak zwiększenia finansowania i reformy dla służby zdrowia, to mają co mają. Widać dla większości osób nie jest to problem, ze publiczna służba zdrowia z zakresu stomatologii praktycznie nie istnieje, ale za to rzuca się ludziom pieniądze za nic nierobienie dzięki czemu rośnie inflacja, i ceny usług medycznych są jeszcze droższe, "niech jadą" i "bynajmniej na bombelki dali" ¯\(ツ)_/¯ Trudno mieć pretensje, że
  • Odpowiedz
Dentyści odpowiedzialność mają taka, że każą ci podpisać zgodę na leczenie, która w skrócie mówi "co złego to nie ja" :D. Chociażby takie leczenie ortodontyczne też nie ma żadnej gwarancji sukcesu i widziałam przypadki jak komuś to zniszczyło zęby, odbarwiło, porobiło różne dziwne rzeczy, że lepiej to wyglądało przed.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macan 20 plomb? Nieźle podziurawione zęby

@Apollowho: takie geny, co zrobisz ¯(ツ)/¯ Ty mogles rok temu 5 koła wydać na dziwki i koks, ja musiałem na zęby xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Lamuminek uczyłem się, jestem po studiach, mam magistra, ale niestety wybrałem kierunek troszke inny, gorzej płatny. Brzydzę się dotykaniem ludzkich wnętrzności i jamy ustnej dlatego nie poszedłem w tym kierunku. Jeżeli ktoś idzie na studia z myślą tylko i wyłącznie o zarobku, to od razu definiuje jakim jest człowiekiem. Ja poszedłem teoche z pasji, teoche z braku drogi w tym czym chciałem się kształcić, a to co wybrałem jest temu najbliższe.
  • Odpowiedz
  • 1
@macan o rozumiem, nie wiedziałem że genetycznie aż tak to wpływa. Chociaż w sumie mówił mi kiedyś ktoś ze mam żółte bardziej zeby ale to nie oznaką zepsucia tylko kości i że mogę dzięki temu mieć gen do tego że się mniej psują. Także wspolczuje i pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Apollowho: Robię małe remonty samemu, bo nie stać mnie na fachowca xD Jedynie jak muszę to kogoś biorę, jednakże nie zgodziłbym się żeby to byli oszuści czy naciągacze, po prostu usługa jest droga ¯\_(ツ)_/¯
BTW: różowa na PW podesłała Ci kontakt do dentysty dobrego i w przystępnej cenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Igbt to chyba na NFZ jest? Jeżeli tak to myślę że kolejki będą. Różowa ma nagły przypadek, podana trucizna i 10 dni zeby znaleźć termin. Już nam się udało znaleźć dentystę co bierze 350 zł od kanału. I tak drogo ale co zrobię.
  • Odpowiedz
@Apollowho: Właśnie nic bardziej mylnego: jak masz nagły przypadek to szpital stomatologiczny przyjmuje bez kolejek
Patrząc na to ile osób wie o istnieniu takich oddziałów to jak czekałem na usuwanie ósemki to może 15 minut w poczekalni spędziłem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Apollowho: Robię małe remonty samemu, bo nie stać mnie na fachowca xD Jedynie jak muszę to kogoś biorę, jednakże nie zgodziłbym się żeby to byli oszuści czy naciągacze, po prostu usługa jest droga ¯_(ツ)_/¯


No droga bo narzucili takie ceny, nikt ich nie kontroluje. Teraz sprobuj być konkurencja i dać mega dobre uczciwe ceny. Albo będziesz miał powybijane szyby, groźby, będziesz się bał wyjść. Tak samo jest w np. Fotowoltaice.
  • Odpowiedz