Wpis z mikrobloga

tak, tak, jeszcze raz tak. Komentarz dla rozwścieczonych klepaczy kodu: powinniśmy równać do najlepszej opcji, czyli zdaje się aktualnie b2b. W żaden sposób nie zmienia to faktu, że rozliczac ludzie powinni się na tych samych zasadach, a nie faworyzujących większych "graczy"


@CultedelaRaison: wiadomość do roszczeniowego plebsu:
przecież też możecie przejść na b2b ( tylko się nie zdziwcie jeżeli do ręki zostanie wam mniej ;).
Ty to nazywasz faworyzowaniem, bo widzisz tylko
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: pracuję w 2 firmach i czasami jeszcze biorę zlecenia. Rzeczywiście, jedna z nich to śmiało te 80% przychodów. Ale gdybym miał UoP to dziękuję bardzo za bawienie się w umowy o dzieło za każdym zjedzonym zrazem. Mało której firmie, jako klientowi, też się chce w to bawić.
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison że takie osoby jak Ty chodzą po tym świecie xD wiesz, co zrobię jak coś takiego by wprowadzili? Przeniósł bym się do innego kraju, i tyle byś zobaczył z moich podatków. Wy lewacy to macie łeb do interesów, nie ma co XD
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: Jak najbardziej powinno być możliwe. Są duże firmy (zatrudniajace niekiedy setki ludzi), które są podwykonawcami dla jednego klienta. Co to za bzdurny arugment z procentem dochodu?
Jednym ruchem zamknąłbyś całe sektory gospodarki.
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison ja akurat wróciłem po 10 latach xD brakowało mi tej polskiej mentalności - żeby tylko sąsiadowi było gorzej, dzięki że mi o niej przypomniałeś :* weź mj jeszcze powiedz, jak to jest nic w życiu nie osiągnąć, i mieć ból dupy, że innym się powodzi lepiej? XD
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: a jak masz np. 80% przychodu (a nawet 100%) z reklam Google (strony, YT, apki itp.) to jak to chcesz rozwiązać poprzez UoP? Szczególnie, że każdego miesiąca inna kasa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CultedelaRaison:
Czyli swoboda gospodarcza ma zostać ograniczona a urzędnik ma stwierdzać czy firma może istnieć. Co więcej, będzie mogła istnieć firma bez klientów i inwestować a potem jak zdobędzie pierwszego klienta będzie się musiała zamknąć?
  • Odpowiedz
Mam takiego sąsiada, stary komuch. "Za komuny to było", wiadomix. Ostatnio podnieśli nam opłaty za śmieci to wyszedł #!$%@? i wściekły na ulice i darł ryja do innego sąsiada. Ale nie, że co to ma być że podnieśli, ale że niektórzy płacą #!$%@? mniej i trza ich #!$%@?ć!

@CultedelaRaison mentalnie reprezentujesz to co samo co ten stary, #!$%@? komuch, synku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@benwatkins:


Ale wiesz, że będąc na b2b to jak złamię palec w dupie to gówno dostanę a nie wypłatę, a o emeryturze nie wspomnę? To jest miecz obusieczny o którym uop-owcy zapominają.


Z pewnością programiści muszą martwić się o urazy w pracy. A to, czy dostaniemy emeryturę, jest mocno wątpliwe.

@Kliko: A wiesz o tym, że wypadki zdarzają się także po pracy?
  • Odpowiedz