Wpis z mikrobloga

@geronimo80: Nie popieram żadnej patii politycznej, choć jeśli miałbym oddać swój głos to oddałbym na partię opozycyjną, która nie jest konfederacją. I dlaczego wobec mnie używasz słowa ,,was"? xD

Od jakich zarobków według ciebie można głosić swoje poglądy?

I jeszcze raz- poszedłem na zwolnienie lekarskie, a szefowa zachowała się jak ostatni cham. Dodatkowo przed podpisaniem umowy poinformowałem ją, że cierpię na depresję i czasami w godzinach pracy będę musiał wyjść do
Co do twojego majaczenia o konieczności uprzywilejowania płacących wyższe podatki - wiesz ze będąc na ryczałcie twoje wielkie podatki w gminie wynoszą zero? To idąc twoim tropem takie osoby powinny mieć opłatę za parkowanie x1000%, opłatę za chodzenie po chodniku, do przedszkola jako ostatni w kolejce i też z czesnym c5


@kaaban: No wynoszą 0 i co z tego to moja wina? Pretensje do ustawodawców a nie do mnie.
Od jakich zarobków według ciebie można głosić swoje poglądy?


@Glimpse0fTheFuture: od takich ktore chcesz zwiększać opodatkowanie ;)

Nie popieram żadnej patii politycznej, choć jeśli miałbym oddać swój głos to oddałbym na partię opozycyjną, która nie jest konfederacją. I dlaczego wobec mnie używasz słowa ,,was"? xD


@Glimpse0fTheFuture: was=roszczeniowych millenialsow.

I jeszcze raz- poszedłem na zwolnienie lekarskie, a szefowa zachowała się jak ostatni cham.


@Glimpse0fTheFuture: poszedles na zwolnienie lekarskie po 2tyg
@geronimo80: Przepracowałem 2 miesiące, nie 2 tygodnie. Mam zwolnienie na 2 tygodnie z możliwością jego przedłużenia tak mi psychiatra mówił. To moje pierwsze zwolnienie lekarskie. Gdy wrócę do pełni zdrowia dam z siebie wszystko. I jestem raczej zoomerem nie milenialsem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą mniejsza o to. Fajnie, że przeglądasz moje wpisy tak swoją drogą.

Tak- uważam, że powinno się pomagać chorym. Taki kontrowersyjny pogląd przyjmuje
Przepracowałem 2 miesiące, nie 2 tygodnie.


@Glimpse0fTheFuture: to ciekawe
https://www.wykop.pl/wpis/66267777/co-mam-robic-doradzcie-prosze-jestem-w-kropce-%CA%96-/
2 dni temu pracowałeś "od 2 tyg", ale tan czas szybko leci ;)
Kłamiesz czy to zarzutka jakaś #!$%@? i ci się miesza?

Tak- uważam, że powinno się pomagać chorym. Taki kontrowersyjny pogląd przyjmuje cywilizowany świat.


@Glimpse0fTheFuture: Chorym na prawdę, a nie chorym na " a nic mi się nie chce"

Idąc twoją logiką- rozumiem, że każdy kto poszedł na
@geronimo80: Nie zarzutka, przeczytaj mój komentarz pod tym wpisem. 7 odpowiedź od góry. Jej sms sprawił, że nerwowo napisałem cały wpis nie czytając go drugi raz. Chodziło mi o 2 miesiące. Na 2 tygodnie to dostałem zwolnienie.

Tłumaczę ponownie, chcę pracować. Po to się chociażby kształcę i rozwijam. Nie ma takiego kodu na zwolnieniu wystawione od lekarza, który by oznaczał ,,nic mu się nie chce". Choruję od ponad pół roku, a
Nie zarzutka, przeczytaj mój komentarz pod tym wpisem. 7 odpowiedź od góry. Jej sms sprawił, że nerwowo napisałem cały wpis nie czytając go drugi raz. Chodziło mi o 2 miesiące. Na 2 tygodnie to dostałem zwolnienie.


@Glimpse0fTheFuture: no fakt. zwracam honor.

Choruję od ponad pół roku, a depresja jest ciężką chorobą. Sam lekarzem nie jesteś i sądzę po twoim tonie, że raczej masz niewielką wiedzę o tej chorobie.


@Glimpse0fTheFuture: jest
@geronimo80:

Wszystko rozchodzi się o mentalność ludzi. Zawsze będą cwaniacy i nic nie da się zrobić. Natomiast mam w sobie na tyle empatii, że potrafię zrozumieć osoby pokrzywdzone, które z racji różnych zdarzeń życiowych mają zwyczajnie trudniej i nie powinny one obrywać za osoby które wykorzystują system. Nie chciałbym być utożsamiany z oszustami. Ile chciałbyś żeby było państwa w państwie?

Jestem za mocną opieką zdrowotną, która od początku jest skrajnie niedofinansowana,
Wszystko rozchodzi się o mentalność ludzi. Zawsze będą cwaniacy i nic nie da się zrobić.


@Glimpse0fTheFuture: można nie rozdawać kasy na prawo i lewo... Proste rozwiązania są najlepsze.

Natomiast mam w sobie na tyle empatii, że potrafię zrozumieć osoby pokrzywdzone, które z racji różnych zdarzeń życiowych mają zwyczajnie trudniej i nie powinny one obrywać za osoby które wykorzystują system.


@Glimpse0fTheFuture: to taka dość interesowna empatia, jeżeli jedziesz z nimi na
@geronimo80: Przecież to dopiero moje pierwsze zwolnienie lekarskie w moim dorosłym życiu. To nie jest interesowna empatia, jak będę zarabiał więcej to moje zdanie się nie zmieni.

I tłumaczę jeszcze raz- kształcę się, mam plany zawodowe, zależy mi na samorozwoju. Nikogo nie naciągam, jeżeli szefowa uważa, że oszukuję to nie niech idzie z tym do odpowiednich organów. Nic takiego jednak nie ma miejsca, miałem prawo wziąć to zwolnienie, lekarz potwierdził moje
Przecież to dopiero moje pierwsze zwolnienie lekarskie w moim dorosłym życiu. To nie jest interesowna empatia, jak będę zarabiał więcej to moje zdanie się nie zmieni.


@Glimpse0fTheFuture: ja ci napisałem radę na przyszłość. Co z nią zrobisz twoja sprawa.

Miej pretensje do państwa polskiego i kodeksu pracy, że osobie chorej należy się 80% wypłaty. I nie nazywaj tego naciąganiem.


@Glimpse0fTheFuture: dalej nie rozumiesz. jeżeli przegniesz z l4, jak ci pisalem