Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#programowanie #zalesie #c-------y #pracait #pracbaza
Nie wierzę co się o------o u nas w pracy.
Dwa lata temu dołączyła do nas dziewczyna co zajmuje się frontem.
Spoko.

Trochę ♯covid dam, bo w sumie wszystkie rozmowy, testy były zdalnie.

Okazało się teraz, że ta laska to dziewczyna naszego ziomka z zespołu i on po prostu załatwił jej te robotę.
Napisał lewego gita
Rozwiązał zadania rekrutacyjne.

Ale najlepsze jest to że nasz senior nie dość, że o---------ł swoją robotę to jeszcze robił jej taski.
A ona udawła, że coś robi.
Po 2 latach wyszło to na jaw, jak laska była 3 razy po podwyżkę i zarabiała pewnie z 8 tys do łapy.
Bo senior ściemniał że dziewczyna ma potencjał.

Najlepsze, jest to że laska przez te dwa lata w firmie nie zrobiła żadnego progresu, po prostu przesiedziała dwa lata i tyle.
Nawet podstaw html/css/js nie załapała.

Ja p------e a jakieś studenciaki siedzą godzinami, żeby dostać pierwszą robotę i c--j.
A typiara co g---o umiała się dostała i jeszcze tego nie wykorzystała tylko myślała, że 10 lat będzie siedziała na dupie a jej chłop będzie za nią robił rzeczy i będą dwie wypłaty przynosili.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b1c4b0d08886b56a8131de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: no i elegancko. Firma nie płaci za performance tylko za to jak się wypadnie na rozmowie a potem wszyscy się dziwią, że patologia rodzi patologię.

Najdziwniejsze, że żaden inny dev nie wykrył niczego na callach. Przecież jak ktoś nic nie ogarnia to odrazu to widać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: haha u mnie laska miala 2+ lat doswiadczenia jako backend developer i nie wiedziala co to jest klucz obcy XD taski za nią wykonywal jakis beciak w firmie non stop za darmo XD w pewnym momencie nawet 2 typow robilo za nią zadania i niemal sobie je wyrywali XD

po ponad 2 latach prawda wyplynela gdzies na gore i ją zwolnili od razu :PP
btw zarabiala 13k+vat po 2
  • Odpowiedz
Najlepsze, jest to że laska przez te dwa lata w firmie nie zrobiła żadnego progresu


@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepsze jest to, że teraz laska wpisze sobie w CV dwa lata doświadczenia i bez problemu znajdzie następną taką robotę, a chłop dalej będzie za nią kodował ;D
  • Odpowiedz
Obaj sie mylicie. Programista zatrudnil innego programistę z Watykanu i placil mu 21,37% swojej pensji. Wpadli kiedy podczas glosowania na benefity nowy programista oddal glos na kremowkowe soboty


@A330: Ale teraz się w-------m. A studenciaki muszą się męczyć, żeby pierwszą robotę załapać... I to za grosze...

Ehhh, ten Karol "IT pedphile" Wojtyła
  • Odpowiedz
@siepan widzisz, tylko że sens mojej wypowiedzi polega na tym że skoro nie potrafi docenić tego że ktoś robi za dwoje to pracodawca traci, czyli wszystko się zgadza
  • Odpowiedz