Wpis z mikrobloga

Bawi mnie jak na takich forach (załączony obrazek) zapaleni redpillowcy i manelty próbują zakłamać rzeczywistość i wmówić kobietom co im sie podoba a same zainteresowane brutalnie i szczerze temu przeczą.
Prawda jest taka,że albo jesteś wysoki i kobiety mogą czuć pożądanie związane z twoją fizycznością i silnymi genami albo jesteś manletem i jedynie pokochają twoją pozycje czy pieniądze.
Oczywiście w dużym uproszczeniu bo inne aspekty również grają tu istotną rolę jak np usposobienie czy twarz niemniej jednak jesteś niski = nie jesteś postrzegany jako prawdziwy mężczyzna.
Wysoki mężczyzna jest potencjalnie skuteczniejszy w walce, a przez to jest lepszym gwarantem obrony przed niebezpieczeństwem i zaopatrzenia w środki niezbędne do przetrwania.
Analogicznie młoda kobieta z dużym tylkiem,szerokimi biodrami i krągłymi piersiami działa na nasz gadzi mózg i wywołuje pożadanie bo kojarzy się z płodnością.
Wynik ewolucji - jesteśmy tylko zwierzętami i mamy zakodowną strategię reprodukcyjną w naszym DNA.

#blackpill #wzrost #manlet #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #takaprawda #natura #bluepill #redpill #heightpill #wyglad #hipergamia #hipergamia #przegryw

#blackpill
Pobierz alexander_rodriguess - Bawi mnie jak na takich forach (załączony obrazek) zapaleni re...
źródło: comment_1655830579YzBcDOLMKYOhvkNFUqbBvG.jpg
  • 27
@alexander_rodriguess: jeśli się ma powyżej tych minimalnych 175cm to więcej daje gęba niż wzrost. Mój kumpel ma 177 wzrostu, ale za to gębę z top 1% i jest totalnym szefem na rynku matrymonialnym. Wzrost oczywiście też wiele pomaga, ale to twarz jest na 1 miejscu. @BlackpillRAW: idź na siłkę, ja mam 190 i wcale źle się nie czuję przy wyższych gościach, bo mam solidny frame i trochę rzeźby ;)
@alexander_rodriguess: gówno prawda
manlet 175 here z decent mordą i byly grane laski, za którymi się oglądało 90% facetów na ulicy
Oczywiście, że WOLĄ wyzszych tak jak kazdy facet woli żeby laska miała plaski brzuch i wielką dupę
Jakbym miał 170 to większość też bym ugral
W polsce manletyzm sie zaczyna od 165
zapaleni redpillowcy i manelty


@alexander_rodriguess: chyba pomyliłeś redpilla z feminizmem. Redpill i blackpill to współgrające ze sobą pigułki. Za bardzo zero-jedynkowo to traktujesz. Morda jest ważniejsza, ale hajs też się liczy. Kobiety też są różne, nie każda poleci na czada kretyna, chociaż statystycznie większość tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twarz > wzrost, ale nie manlet 160cm


@sylben: w obecnych czasach manlet, karzeł, liliputek, karypel, wypierdek, niziołek, karakan, grzdyl, hobbit, gnom, mikrus, liliput, karzełek, knypek, skrzat, krasnal, pokurcz, pigmej, maluch, konus, kurdupel ma <175cm wzrostu, 175cm to granica niski-średni wzrost

Tera młode pokolenie rocznik 2000+ to chłopy w wieku 18-20 lat w 90% mają po 180cm+ i zaniedług 180cm to będzie granica niski-średni, obecnie jeszcze 175-180 łapie się pod średni wzrost,