Wpis z mikrobloga

Bawi mnie jak na takich forach (załączony obrazek) zapaleni redpillowcy i manelty próbują zakłamać rzeczywistość i wmówić kobietom co im sie podoba a same zainteresowane brutalnie i szczerze temu przeczą.
Prawda jest taka,że albo jesteś wysoki i kobiety mogą czuć pożądanie związane z twoją fizycznością i silnymi genami albo jesteś manletem i jedynie pokochają twoją pozycje czy pieniądze.
Oczywiście w dużym uproszczeniu bo inne aspekty również grają tu istotną rolę jak np usposobienie czy twarz niemniej jednak jesteś niski = nie jesteś postrzegany jako prawdziwy mężczyzna.
Wysoki mężczyzna jest potencjalnie skuteczniejszy w walce, a przez to jest lepszym gwarantem obrony przed niebezpieczeństwem i zaopatrzenia w środki niezbędne do przetrwania.
Analogicznie młoda kobieta z dużym tylkiem,szerokimi biodrami i krągłymi piersiami działa na nasz gadzi mózg i wywołuje pożadanie bo kojarzy się z płodnością.
Wynik ewolucji - jesteśmy tylko zwierzętami i mamy zakodowną strategię reprodukcyjną w naszym DNA.

#blackpill #wzrost #manlet #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #takaprawda #natura #bluepill #redpill #heightpill #wyglad #hipergamia #hipergamia #przegryw

#blackpill
alexander_rodriguess - Bawi mnie jak na takich forach (załączony obrazek) zapaleni re...

źródło: comment_1655830579YzBcDOLMKYOhvkNFUqbBvG.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: Z 5 lat temu współlokator organizował urodziny, przyjechało 4 kumpli z jego rodzinnego miasta. Każdy #!$%@? w przedziale na oko 195 - 200 cm wzrostu, wyszedłem się przywitać i jak ich wszystkich zobaczyłem to mój mental #!$%@?ł o podłogę, bo mam 183 cm. Pierwszy raz czegoś takiego doświadczyłem. Wtedy zrozumiałem co czują manlety 24/7 od lat
  • Odpowiedz