Wpis z mikrobloga

@Lightcik: nie ma możliwości follow-upu najgorętszego tematu w piłce.
Jedyny portal, który o tym nie napisał.
Szef blisko związany z bohaterem afery.
Masz rację, przejrzałem na oczy i już wiem, dlaczego dla was tematu nie ma. Na vloga nie czekam. Roki też niestety kaganiec ma, choć wydaje mi się, że jemu z nim najmniej wygodnie. Taka moja prywatna obserwacja.
@thority: Ja mam wrażenie, że ty już się ustawiłeś po takiej stronie, że cokolwiek bym napisał, to i tak powiesz "aha, no dobrze, ale moglibyście chociaż słowem wspomnieć...". A ja ci mówię, że wspomnieliśmy i ten tekst jest na stronie. Czyli ustawiłeś się już po stronie i żadne argumenty nie trafią .
Jakiego tekstu? Takiego typu "siemanko, witajcie, Szymon Jadczak napisał duży tekst o połączeniach Michniewicza, tutaj fragmencik: XYZ, a tutaj całość: link"?


@Lightcik: nie, takiego jak nagrał np. Ćwiąkała i jak napisał na twitterze. Tak zwanej refleksji nad tym co Jadczak uporządkował i jak to wpływa na odbiór Czesława Michniewicza.

Jadczak zrobił swoją robotę, fajnie to uporządkował, ale tam jest niewiele nowych treści.

to dostaliście rano jako wytyczne na grupie na facebooku?
@Adams_GA: nie oglądałem jeszcze Ćwiąkiego. Wczoraj miałem wolne, dzisiaj mam dyżur, jutro pewnie sam nagrałbym własną refleksję, chociaż w sumie nawet nie wiem czy jest sens, bo mam wrażenie, że nie ma żadnego znaczenia co powiem.

Nie, nie dostaliśmy wytycznych.
@thority: nie, znajdziesz nawet takie na stronie.

To jest dość zabawne, bo panuje jakieś dziwne przekonanie, że Stan coś nam rozkazuje, czegoś zabrania. Ja ostatni raz z Krzyśkiem gadałem chyba z miesiąc temu :P
@Mikstolar: Po pierwsze trzeba mieć ogrom sympatii dla Białka by uznawać go za ogarniętego, to największy tryhard tam, na dodatek nieznośnie miałki. Po drugie, akurat zwraca uwagę całkiem trafnie, Jadczak zaczyna bawić się powoli w drugiego Sumlińskiego, zbiera znane fakty i dorabia atmosferę sensacji, nie ma w tym mięcha.
@Lightcik: a czy gdybyś ty prowadził Hejt Park w środę, to ciągnąłbyś temat korupcji? Pytał, dlaczego Michniewicz co minutę dzwonił do Fryzjera? Czy raczej skupienie na Katarze?
Problem w tym, że Jadczak naprawdę niewiele nowego wyłuskał - przemawiają do mnie jedynie te wypowiedzi prawników, bo reszta to w sumie stara wiedza osadzona w kontekście i spisana krok po kroku.


@Lightcik: I przy takiej wiedzy tak po prostu przeszliście do porządku dziennego że ktoś taki został wybrany na selekcjonera reprezentacji Polski? Ja do dzisiaj słyszałem tylko ogólną liczbę wszystkich połączeń i o może 3 meczach w kontekście których się
@Mikka: Tak, bo koniec końców prokuratura, która oskarżyła kilkaset osób akurat CM nie oskarżyła. Poza tym - był u nas tekst o tym, że Michniewicz MUSI się z tego wszystkiego wytłumaczyć. Prawda, Jadczak to wszystko włożył w ramki, opisał, ale znaczną część tego znajdziesz na pilkarskamafia. Ja nie odmawiam mu, że zrobił dobrą robotę, bo jak ktoś będzie chciał zapoznać się z jakimś kompedium wiedzy, to niech klika w ten tekst.
@Lightcik: "niech klika w ten tekst"

Wam to już całkiem chyba te kliki zrobiły siano z beretu. Czytam to szambo od 12 lat i chciałbym znaleźć inny portal piłkarski, ale nadal tam wchodzę. Wiem, że nigdy nie było tam jakiejś cenzury wolności słowa, ale serio odpowiada wam to gówno w komentarzach obecnie? Od ostatniej wersji jest tam niesamowity syf, którego nie da się czytać. Stażyści robią błędy każdego rodzaju w artykułach,
Tak, bo koniec końców prokuratura, która oskarżyła kilkaset osób akurat CM nie oskarżyła.


@Lightcik: Ale przecież na ten temat też Jadczak napisał w tym artykule, i to bardzo sensownie przytoczył z akt że nie zadali mu żadnych trudnym pytań, kompletnie olano jego wątek. Jakoś Piszczek potrafił sam przyjść do prokuratury i się przyznać. Być może Czesio wie że jest za bardzo w to umoczony i wybrał życie bez godności i przyzwoitości.