Wpis z mikrobloga

@klawiszs: No to było #!$%@?, co w tamtym okresie wypisywał Białek na Twitterze XD. Ogólnie wydaje się raczej ogarnięty, a w tym temacie zachowywał się jak opętany i za wszelką cenę bronił Czesia. W ogóle śmianie się z jednego z najlepszych dziennikarzy śledczych, że robią jakieś śledztwo/reportaż, gdy sam pracuje #!$%@? w Weszło to w ogóle xD
  • Odpowiedz
@klawiszs: no przecież już znalazł info o Kmieciku. Zresztą - jeśli Jadczak operuje jedynie informacjami, które znane były od dawna i jedynie ułożył je w logiczny sposób, to TYM BARDZIEJ powinno to oburzać, że prawda leżała pod ręką i ŻADEN dziennikarz tego nie zrobił
  • Odpowiedz
@Mikstolar: Generalnie co do Kuby Białka to mam zdanie, że on robi fajne vlogi, super nadaje się do wyjazdów itp. Ale generalnie dziennikarsko to raczej poniżej średniej. A samego Czesia idealnie podsumowuje wypowiedź mecenasa z artykułu Jadczaka

- Michniewicz i jego obrońcy przypominają, że selekcjoner nie został skazany, nie miał zarzutów. Powołują się na domniemanie niewinności. Ale to nie znaczy, że musimy uważać go za uczciwego człowieka. My jako społeczeństwo, jako
  • Odpowiedz
@thority: ale ja już dawno napisałem, że sprawa Michniewicza budzi we mnie wątpliwości moralne, znajdziesz te wpisy u mnie na TT po nominacji na selekcjonera. Pal licho, że nic mu nie udowodniono - jeśli masz kilkadziesiąt godzin rozmów z Fryzjerem, to już stawia cię w roli bliskiego kumpla jednej z największych gnid polskiej piłki. Jeśli CM nie kupczył meczów, nie zyskiwał biernie na kupczeniu meczów, to musiał mieć wiedzę na ten
  • Odpowiedz
@Lightcik: błagam, cała piłkarska Polska o tym huczała wczoraj a oczywiście na jednym portalu, niezwiązanym zupełnie z Czesławem, nie było ani słowa. Nie budujecie tym sobie dobrej marki niezależnego medium. Wiem, że osoba płacąca twoje wynagrodzenie mówi, że ceni przyjaciół bardziej niż czytelników Weszło (i jest to nawet jakoś tam zrozumiałe), ale czy ty też cenisz przyjaciół pana Krzysztofa bardziej, niż czytelników Weszło?
  • Odpowiedz
@thority: Były cytaty z prawników z tekstu Jadczaka. Powiedz mi - czego byś oczekiwał? Jakiego tekstu? Takiego typu "siemanko, witajcie, Szymon Jadczak napisał duży tekst o połączeniach Michniewicza, tutaj fragmencik: XYZ, a tutaj całość: link"?

Jadczak zrobił swoją robotę, fajnie to uporządkował, ale tam jest niewiele nowych treści.

I naprawdę męczące jest to dopominanie się, że ktoś z Weszło czegoś nie napisał. Nie zrozum mnie źle, nie uważam, by przemilczenie telefonów
  • Odpowiedz
@Lightcik: no to ja też staram się zachować poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mów, że nie można było zrobić z tego leada. "Ciąg dalszy afery korupcyjnej"- ewentualnie by nie drażnić Stana napisać "Ciąg dalszy afery Jadczaka" i uwierz mi, że kliknięcia by były i zamknęlibyście mordę hejterom, którzy wam zarzucają, że przemilczeliście gorący temat. Są po prostu tematy, które wg mnie zawsze się będą dobrze klikać,
  • Odpowiedz
@thority: Czyli wymagasz, byśmy robili reklamę konkurencji w imię czystych rąk? Gdyby to był jakiś news, nowy przełom, ujawnienie zeznań świadków obciążających CM, przyznanie się prokuratury do błędu - spoko. Ale tutaj tego nie widzę.

Ja jestem przekonany, że gdybym napisał teraz na TT "Michniewicz jest winny, powinien siedzieć w pierdlu dziesięć lat", to zaraz by wyjechał jakiś gość z jajkiem w awatarze i byłby oburzony, że co to jest 10
  • Odpowiedz
@Lightcik: aaa, więc tutaj was bolało ( ͡° ͜ʖ ͡°) KĄKURENDZJA.
Pytanie, czy was by było stać na tak dobrze skondensowany tekst o tej aferze.
I tak, uważam, że jak nawet konkurencja coś godnego zrobi, to należy o tym wspominać. W poważnych mediach robi się takie rzeczy jak "jak donoszą dziennikarze xxx, polityk Y zrobił to i tamto". Bo czasem może warto szanować swoich odbiorców.
Słabo ci
  • Odpowiedz
@thority: No jeśli najpoważniejszym zarzutem jest to, że nie skomentowałem tekstu Jadczaka, to jakoś przeżyję. Myślę, że gorzej by było, gdybym bronił CM, próbował polemizować z faktami połączeń czy uprawiał jakieś fikołki, że "20h+ można gadać z każdym, mógł zatem i z Fryzjerem".
  • Odpowiedz
@Lightcik: nie no jasne, ale wiedz, że udając, że tematu nie ma, tracicie w oczach tych bardziej umiarkowanych, normalnych kibiców nie plujących jadem w internecie.
  • Odpowiedz
@thority: ale widzisz, że nie udaję, że tematu nie ma, prawda? Napisałem ci, że daliśmy najciekawszy wątek z tekstu Jadczaka, ale ani nie ma tutaj punktu zaczepienia pod pociągnięcie tego dalej, ani nie zamierzamy pisać czegoś typu "redaktor Jadczak włożył w to dużo roboty, poczytajcie", bo to nie ma żadnego sensu.
  • Odpowiedz
@Lightcik: no tak, nie ma punktu zaczepienia, afera na całą Polskę, pewnie "Echo Radomska" zrobiło o tym materiał, ale weszło nie widzi tematu. Na jutro bossu też już zapowiedział, że Hejt Park tylko o Katarze. Nie wygląda to dobrze panie Damianie.
  • Odpowiedz
@thority: nie ma punktu zaczepienia = nie widzę tutaj za bardzo opcji do zrobienia follow-upu tekstowego, co już wyjaśniałem wyżej. Nie wiem, pewnie ja lub Roki poruszymy ten temat we vlogu.
  • Odpowiedz