Wpis z mikrobloga

Recenzja #2
(sorry ze bez zdjecia ale totalnie nie umiem robic i bardziej odrzuci was niz zacheci do zakupu xd)

Zamówiem:
Wiaderko borówek
Wiaderko Myszek
Wiaderko Coca-colowych żelek

Myślałem że coca colowe beda twarde, ale sie milo zaskoczylem poniewaz sa mieciutkie jak pupa niemowlecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w smaku są dobre nie wiem co wiecej napisac, fajnie wyczuwalny smak

Myszki, sa rownie mieciusie jak coca-colowe, fajny ksztalt, smak oceniłbym na 7-8/10 czuc ale nie jest niesamowity

OEZU, borówkowe to jak narazie mój top, nie dość ze ulubiony owoc + ulubione zelki to jeszcze to wszystko na raz, tak zgadliscie również sa miekkie, naprawde fajnie wyczuwalny smak nie czuje borowkowej chemii tylko zblizony do serio borowek

Tak wiec dziekuje jesli ktos przeczytal moje wypociny, Dzięki za świetne żelki @Kwasny_konfident @ecco
#gusto
  • 12
a ja mam w doopie co tam dodaja, wazne ze dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)


nA cOś TrZeBa UmRzEć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Floryda
Ogólnie staramy się powoli poprawiać składy, by szły ku lepszemu, niektóre żelki mają już naturalne barwniki. Tak naprawdę trzeba by było zjeść dużo żelków, żeby
@Floryda: über-żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://sklep.gusto.pl/pl/searchquery/nad%C5%BCelki/1/phot/5?url=nad%C5%BCelki nie mają żadnych barwników, a aromat jest znikomy. Smak i kolor to dzieło potężnych liofilizatów, które dodajemy tak, żeby zachować jak najwięcej wartości odżywczych z owoców, które były liofilizowane. Jednakże na zawartość witamin, itp. nie mam badań, więc nie głosimy tego. Może kiedyś zrobimy badania, ale jest to droga zabawa, więc na razie nie inwestujemy.