Wpis z mikrobloga

Najgorszy rok w moim 24-letnim życiu. Myślałam, że nic nie przebije 2008. Normalnie sama sobie nie wierzę, że można mieć takiego pecha. Po prostu jak cholerne domino, po kolei wszystko sobie ładnie upada. Nie będę pisać jak to oh oh cudownie i wypiłam smaczną kawkę i jestem prze-szczęśliwa, niechże nazywają mnie marudą, depresyjną pepą, czymkolwiek. Normalnie napisałabym coś takiego do przyjaciela a nie na mirko, ale kurde nie mam przyjaciół :D Przynajmniej może ktoś się pocieszy cudzym nieszczęściem :)

A na gwiazdkę chcę zasnąć i się nie obudzić.

A może po prostu tak już będzie zawsze i czas się z tym pogodzić.

Niedobrze mi.

Czuję się jak śmieć i czuję się gorsza od innych w każdym szczególe.

Naprawdę Wam zazdroszczę.

Nie mam nic do zaoferowania.

Ani ciekawych tematów do rozmowy.

Ani w ogóle niczego nie mam, ale jednak odczuwam ciężar tego "niczego".

Lubiłam to miejsce ale psychicznie już nie wyrabiam z niektórymi osobnikami.

Dobranoc i cześć Mikroby, większość z Was zawsze lubiłam czytać :)

#marudzenie #gorzkiezale #zycie #gupipeps #emoquit
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Tleilaxianin: nie bardzo, jesli wiem ze z mojej strony tylko friendzone to juz wole odpuscic znajomosc niz zaciesniac wiezi glebokimi rozmowami. Zreszta nawet nie mam kogo :)

@NuGuns: moze jestes za malo natretny?

@vince87: juz jeden przyjechal na herbate ze slunska, wiec co to
  • Odpowiedz
@pepoon: Nir jesteś sama ;) ostatnio tez się zoriebtowalam ze się za dużo tu żale ale nie mam w sumie przyjaciół(juz) XD wiec nie mam nawet do kogo o tym napisać...... A brak przyjaciół to najmniejszy problen ;) ale będzie lepiej.... Musi!
  • Odpowiedz
albo uzna to za swoja porazke albo sie zirytuje albo tak jak bylo w jednym przypadku - po prostu mi p----------i.


@pepoon: bejbe, ja wiem, że serce i wątroba często mają nadmierny wpływ na nasze życie ale z kim Ty się spotykasz?!

Żaden, absolutnie żaden facet który ma choć dwie szare komórki nie powinien i nie ma prawa zachować się tak ani w jednym ani drugim przypadku. Chyba, że są
  • Odpowiedz
@pepoon: Spoko, mi w życiu ostatnio układa się jak nigdy wcześniej (jednak poprzedni rok to pasmo niepowodzeń), dlatego przyjmę trochę smutków
  • Odpowiedz
@pepoon: Chętnie bym Ci powiedział, że będzie lepiej, ale chyba wiesz, że takie gadanie to rzadko kiedy ma moc sprawczą. I w sumie to nawet bywa gorzej.

  • Odpowiedz