Wpis z mikrobloga

@Blahhblahh: do takiego kabla potrzebny jest duży przecinak, kombinerkami raczej nie przetniesz (testy jakie oglądałem nie dawały rady małymi narzędziami)... A zostawiłem go na mniej niż godzinę. Anyway nie chce mi się tu kłócić, ani wysłuchiwać usprawiedliwiania #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Budo ale tak szczerze powiedz, bo mówisz że nie było miejsc na parkingu i do filara musiałeś i nie czułeś że to głupi pomysł że ktoś może ukraść jak trening robiłeś to nie myślałeś o tym? weźcie słuchajcie swojej intuicji ludzie bo zginiecie
  • Odpowiedz
@FabianoItaliano: nie, nie myślałem, bo ufam ludziom do #!$%@? nędzy i jak widać czasami się na tym przewiozę. Poza tym nie sądziłem, że w takim miejscu i w biały dzień może się tak stać...
  • Odpowiedz
@FabianoItaliano: szczerzę, to ja pieprzę taki świat, w którym mam myśleć jak złodziej... normalnie tracę wiarę w ludzkość w takich momentach. Trudno, kupię jakąś używkę i będę bardziej uważał i tyle... został mi sam u-lock już, więc na kabel nie będę przypinał jakbym chciał nawet xD
  • Odpowiedz
@kicjow: właśnie chyba trafiło. Zbierałem długo na ten rower, odkładałem jak jakiś biedak. Kupiłem specjalnie poprzedni rocznik i to na wyprzedaży posezonowej, żeby jak najwięcej urwać z ceny. Już prawdopodobnie mnie nigdy nie będzie stać na takiego bajka niestety...
  • Odpowiedz
@Budo: Wykop 2022

Ktoś ukradł Ci rower, pomimo tego, że użyłeś zabezpieczenia- Twoja wina, zabezpieczenie za słabe oneoneone!

Współczuje mordo, ha tfu na ryj złodziejowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lurker: kryptonite evolution mini. Podejrzewam, że jakiś solidny przecinak wystarczył, żeby kabel przeciąć...

@Budo: jak to coś jakościowo podobnego to widzisz, że wystarczy kilka sekund
Shatter - > @lurker: kryptonite evolution mini. Podejrzewam, że jakiś solidny przecin...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lurker: kryptonite evolution mini. Podejrzewam, że jakiś solidny przecinak wystarczył, żeby kabel przeciąć...

@Budo: jak to coś jakościowo podobnego to widzisz, że wystarczy kilka sekund
Shatter - > @lurker: kryptonite evolution mini. Podejrzewam, że jakiś solidny przecin...
  • Odpowiedz
każde zabezpieczenie jest zdejmowane w 30-45 sekund przez szlifierkę kątową na akumulator kosztującą 200-250zł w lidlu.


@11262: To niestety prawda, ale linkę dużo łatwiej dyskretnie uciąć i #!$%@?ć.
  • Odpowiedz