Wpis z mikrobloga

@Budo: poprzedni wpis dałeś w tym samym momencie i już nie zdążyłem edytować :)
Czyli w zasadzie linka. Szkoda dobry #rower. Niech złodzieja potrąci radiowóz.
  • Odpowiedz
Niech złodzieja potrąci radiowóz


@lurker: dzięki, też mam taką nadzieję. Będę miał nauczkę na przyszłość. Teraz mnie nie stać na rower, ale jak na przyszły sezon sobie kupię, to #!$%@? ubezpieczę, założę gps i czort wie co jeszcze... człowiek zbyt ufny czasami jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Budo: no litości chłopie ... rower jednej z bardziej znanych marek co już samo w sobie działa jak magnes na złodzieja i ty go przypinasz kablem, który da się przeciąć nożyczkami ...
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: biały dzień, sklepy, w #!$%@?ę ludzi i na chwilę go zostawiłem... będę miał nauczkę, ale ku#@$ zlodziejstwo to wina zlodzieja, a nie poszkodowanego :/
@pavel_ski zgadza się, zapomniałem otagować #uk
na pewno będę sprawdzał różne bazy danych i policję też ogarnę.
  • Odpowiedz
@Budo: na jaką chwilę ? mordo trening 1,5-2h to nie jest chwila. Na taką linkę to se możesz zapiać jak wchodzisz do żabki po oshee a nie na 2h ... Co z tego, że ludzi pełno, jak do takiego roweru podchdozisz jak do swojego z narzędziem wielkości kombinerek którego nikt nawet nie zobaczy i cykasz tą linkę jak paznokieć ... Dla mnie niestety twoja głupota i tyle. Szkoda, że nauczysz się
  • Odpowiedz
@Budo: Kiedyś ktoś z wykopu (niestety nie pamiętam kto) szukał jakiegoś roweru w PL (chciał kupić) i trafił na skradziony w UK i udało się z pomocą policji odnaleźć prawdziwego właściciela.
  • Odpowiedz