Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RaghNaarRoog: no widzisz, a u mnie odwrotnie-nieszczepieni przeziębienie dwudniowe, szczepieni potężna grypa a nawet i szpital ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Z szurami jest jak z fanami pay2winowych gierek na telefon komórkowy. Oni w tym siedzą na tyle głęboko, że daremny nasz trud by próbować ich z tej króliczej nory wyciągać.

Są tutaj osoby które puściły z dymem 30 000 zł na mikrotransakcje w Candy Crush i jeszcze się tym pochwalą i będą tego bronić.

A mnie to w-----a, bo tolerowanie takiej patologii doprowadziło do tego, że jak słyszymy 'gra
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester:

Taka prawda


Nie. Nie taka prawda. Choroby odeszły przez rozwój cywilizacyjny. Najpierw śmiertelność spadła niemal do zera zanim się pojawiła jakakolwiek szczepionka (oprócz szczepionki na ospę prawdziwą - bo ta jeszcze w dość zacofanych czasach - ale wystarczy w tym wypadku wystarczy poczytać co się działo, gdy wprowadzono higienę zamiast szczepień: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1082657/), a potem zachorowalność spadała i bum weszły szczepionki i hurr durr "nas
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Jak się ładnie narracja zmieniła. Teraz już ten co nie chciał się szczepić na coronę, to już nie totalny antyszczepionkowiec tylko myśli, że inne szczepionki też niepotrzebne i oszukujom. Beka z was covidian. Uważajcie, bo wam babcia umrze i będziecie mieć drugie Bergamo xD
ps. jak widać jedne szczepionki są naprawdę skuteczne, a drugie powstały do nabijania hajsu i nie działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szkoda tylko że coraz więcej ludzi zaczyna myśleć że skoro z Covidozą zrobili ich na szaro to może z polio też robią? A to bardzo niebezpieczne...


@hiperchimera: tamte szpryce testowali kilka jak nie kilkanaście lat. Siebie i córkę zaszczepiłem na wszystko prócz covida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RaghNaarRoog: potwierdzam, tu to samo. nieszczepieni znajomi zdychali, ja raz mialem pozytywny wynik i nie dzialo sie nic. pozniej wielu szzcepionych znajomych mialo covida i nie dzialo sie rowniez nic. Znam 3 osoby ktore sie przekręciły i dwie hospitalizowane (nieszczepione wszystkie).
  • Odpowiedz
ludzie nie zauważyli tego że zaszczepieni przechodzili chorobę znacznie lżej a o odsetku śmiertelności to już w ogóle nie ma co mówić.


@DonPablito: Jak ktoś ma sprany mózg to nic mu nie pomoże... Mój stryj mimo to że zajebiście ciężko przeszedł COVID i bodajże do dziś jest osłabiony, nadal jest przeciwnikiem szczepień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: Dla jasności - czytałem również o tym, co wprowadził Stephen Luby i Karaczi i jasny jest fakt, że higiena przekłada się na mniejszą ilość zakażeń. Nie jest to jednak stwierdzenie równoważne z "Choroby odeszły przez rozwój cywilizacyjny." bo nie odeszły. Gdyby tak było to nie spotkało by Cię nawet przeziębienie. Zwiększenie higieny wyeliminowało część szlaków infekcji, ale nie wszystkie.
  • Odpowiedz