Wpis z mikrobloga

@hiperchimera:
Może to mała próbka, ale wśród kilkudziesięciu przypadków wśród znajomych i rodziny nieszczepieni przeszli ją wyraźnie gorzej. Oczywiście bez podejścia do takiego Polio, ale też łatwo się gra, jak się ma odkryte karty - Polio czy Grużlicę trochę dłużej już badamy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester : to że nauka wielokrotnie nam pomagała to nie znaczy że nie należy patrzeć na ręce urzędnikom oraz firmom farmaceutycznym które w przeszłości dostawały olbrzymie kary za różne przekręty.

Szczepionki na covid to też olbrzymi biznes i trzeba o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Wiem, że w przeszłości wkładano ludzi to pieca chlebowego na trzy zdrowaśki, ja jednak wolę powierzyć swoje zdrowie komuś kompetentemu w zakresie medycyny, nawet gdybym miał odrobinę przepłacić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Zawsze mogą powiedzieć że wirusy nie istnieją a bakterie istnieją owszem ale tylko te pozytywne. Nie można zarazić się chorobą która nie istnieje i nie obchodzą nas badania i dowody w postaci mikroskopu. Jesteśmy suwerenem!!!!
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Ale zdajesz sobie sprawę, że dowód jest mocno anegdotyczny, niepodparty statystykami i może być zwyczajnie niefortunnym zdarzeniem albo reakcją specyficzną dla jednej osoby na milion? Ja na przykład nie wiedziałem przez ponad 35 lat że mam alergię na jedną konkretną rzecz ale jednocześnie 99% populacji świata na nią alergii nie ma.
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: dobrze że nie napisali tam o kowidzie. Zamaskujesz się, zaszczepisz 4 razy, w domu siedzieć będziesz a i tak 3 razy się zarazisz xD

Zupełnie jak z tymi innymi chorobami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz