Wpis z mikrobloga

Ehh jak tak patrzę na te zdjęcia z pyrkon to jestem jednak za przywróceniem służby wojskowej dla chłopców a dla dziewczyn obowiązkowy obóz z bycia panią domu tzn sprzątanie, gotowanie itp. płakać się chcę jak widzą tą "młodzież" i naprawdę stach myśleć o przyszłości tego kraju

#pyrkon #poznan #bekazlewactwa
Viado - Ehh jak tak patrzę na te zdjęcia z pyrkon to jestem jednak za przywróceniem s...

źródło: comment_16556738236jw7oxkdKKnFfgCBHrJrIF.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh jak tak patrzę na te zdjęcia z pyrkon to jestem jednak za przywróceniem służby wojskowej dla chłopców a dla dziewczyn obowiązkowy obóz z bycia panią domu tzn sprzątanie, gotowanie itp. płakać się chcę jak widzą tą "młodzież" i naprawdę stach myśleć o przyszłości tego kraju


@Viado: wiem że tani bait, ale oni tak nie wyglądają na co dzień i robią to raz w roku xD
  • Odpowiedz
@Viado: Dla mnie prawdziwy strach myśleć o przyszłości naszego kraju, to kiedy dorośli ludzie nie potrafią napisać poprawnie nawet jednego zdania w ojczystym języku.

Typie, miałeś jedno jedyne zadanie w życiu - nauczyć się posługiwać poprawnie ojczystym językiem... I poległeś. I Ty masz czelność pisać cokolwiek o przyszłości naszego kraju? Przecież Ty zaniżasz wszystko w czasie rzeczywistym i na tym powinieneś się skupić, a nie na przyszłości naszego kraju, na
  • Odpowiedz