Wpis z mikrobloga

  • 9
Dziwny argument, że niby co, gość montuje nadajniki to niby oznacza, że zna się na fizyce czy jak?


@LuxEtClamabunt W moim odczuciu uprawdopodobnia, że ta osoba wie więcej na ten temat od szarego ludka, mimo zę faktycznie w pracy tak dokładanej nie wiedzy być może nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
Dziwny argument, że niby co, gość montuje nadajniki to niby oznacza, że zna się na fizyce czy jak?

To znaczy, że o ile nie pracuje w jakimś totalnym januszexie, miał przeszkolenie ze stref bezpieczeństwa oraz z jakich konkretnie efektów i natężeń fali EM one wynikają.
A nawet jeśli pracuje w januszexie to o ile jest rozsądnym człowiekiem, zapewne trochę na ten temat poczekał. Bo przy pracy blisko nadajników da się sobie np.
  • Odpowiedz
A nawet jeśli pracuje w januszexie to o ile jest rozsądnym człowiekiem, zapewne trochę na ten temat poczekał.

xD, jaki analfabetyzm mi się włączył przez szybkie pisanie. "Poczytał" oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aramil:
  • Odpowiedz
@piaskun87: u mnie debile takie kartki zostawiają, bo osiedle zgodziło się na postawienie BTSów za co nie dość że ich właściciel będzie płacił, to jeszcze polepszy się zasięg, który jest ujowy XD

Widać, że to skończone debile pisały, bo moc fal nie zależy od wielkości anteny, tylko od jej mocy.

I jeszcze się oszołomy na śliski papier wysokiej jakości wykosztowały XD
s.....i - @piaskun87: u mnie debile takie kartki zostawiają, bo osiedle zgodziło się ...

źródło: comment_1655648787kXhcPYIFnkyS8mUKKXeDGd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@piaskun87: Byłem na spotkaniu u mnie na wsi, przeciwko postawieniu u nas masztu 5G.
Nie wiedziałem, że żyłem w takim ciemnym kraju.
Serio ci ludzie ze wsi podawali takie argumenty:
- kury im przestaną nieść jaja
- krowy mleka nie będą dawać
- pranie na suszarce nie będzie chciało schnąć
- pralka przestanie odwirowywać

Myślałem, że ten przedstawiciel tej firmy co to stawiali, zapadnie się pod ziemię jak słyszał takie argumenty.
  • Odpowiedz