Wpis z mikrobloga

#gry #komputery

Kupiłem sobie komputer:

i9-12900KF
32GB DRR4 3200Mhz
3090 RTX od Ventusa
SSD1 - Samsung 870 QVO 2TB
SSD2 - Samsung 980 1TB
Płyta Główna - MSI MAG z690 Tomahawk

do tego monitor - ROG SWIFT PG279Q

I przychodzę do was z pytaniem, jakie są gry, w które każdy kiedyś musi zagrać.Mam dużo gier na wirtualnych dystrybucjach i dużo mi się już instaluje, ale chciałbym jeszcze wysłuchać opinii z innego zródła bo może o czymś zapomniałem. Interesuje mnie w zasadzie każdy gatunek gry.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DRESIARZZ: aż człowiek by chętnie złożył jakiegoś peceta, żeby w coś pograć.. ale kwoty są wielkie :D ciekawe ile taki zwykły pc do grania by kosztował - po tym co napisałeś wnioskuje, ze gościu poszedł już w konkrety, ale taki żeby na teraz był wystarczający i do rozbudowy, to myślisz ze ile by wyszedl?
  • Odpowiedz
@ho_rzel: słuchaj - widzę że masz hajs. To co musisz zrobić, to pomyśleć czy chcesz kupić najgorętszy ostatnio monitor LG C2 za 6,5k (recenzja na morele) - czy jak zajebisty ultrawide za ok 2,5k
Będzie Ci to potrzebne, ponieważ na PC jest jedna rzecz która odróżnia je od konsol, a mianowicie społeczność moderska (możliwość tuningu wyglądu gier). Np. obczaj sobie na yt jak wyglądało gta V jak je wypuścili, a jak wygląda obecnie jakieś ultra realistic na modach.
Tak samo jest z wieloma grami, a świetny monitor ultrawide potęguje wrażenia.

I wtedy - zacznij od gier, które już za chwilę (gry wyjdzie unreal engine 5 i gry na nim) stracą świeżość oprawy graficznej. Prym wiedzie tu WIedźmin 3. Ta gra ma OGROMNĄ i świetną społeczność moderską na NexusMod ogromnie zwiększającą grywalność i radość z rozgrywki. Pozwala rozkoszować się to grą.
Druga gra to zdecydowanie Cyberpunk2077, nie zrażaj się jakimiś negatywnymi ocenami, gra jest świetna i takie
interpenetrate - @ho_rzel: słuchaj - widzę że masz hajs. To co musisz zrobić, to pomy...
  • Odpowiedz