Wpis z mikrobloga

Dobra miuny mam prośbę. Jestem skinny fat, wzrost 178 cm waga 77 kg. Ale skinny fat i lipomastia jednak (bo kiedyś byłem grubciem i jak się podleję to na bokach i cycach mi się robi...)

-Czy kalisteniką da się wyrobić fajną klatkę i spalić tłuszcz? Zrobić trochę mięśnia?
-Jaka dieta? czy na keto da radę robić mięsnień? (najlepiej się na niej czułem)

Poprosiłbym o rady :3
#cwiczenia #cwiczymyrazem #cwiczeniabezsilowni #mikrokoksy #trening #kalistenika #pompkichallenge
  • 13
-Czy kalisteniką da się wyrobić fajną klatkę i spalić tłuszcz? Zrobić trochę mięśnia?


@SanSebastian666: Pewnie, że się da, ale zajmuje to w #!$%@? więcej czasu niż na ciężarach.

-Jaka dieta? czy na keto da radę robić mięsnień? (najlepiej się na niej czułem)


@SanSebastian666: Przy treningu siłowym na keto będziesz się czuł #!$%@?.
@kilemile: a można to połączyć... mógłbym wrzucić moją aktualną sylwetkę. Niby nie ma tragedii bo w ubraniu kompletnie nic nie widać ale na plaże miałbym opory duże..
@Boleslavic: no na siłkę muszę się przemóc bo jestem lekko #!$%@? i sam iść się wstydzę (wiem, #!$%@? to brzmi XD)
@SanSebastian666: W dodatku nie sugeruj się internetowymi influencerami od kalisteniki - nie będziesz wyglądał tak jak oni, bo po pierwsze: oni trenują latami, a po drugie i tak ćwiczą na ciężarach i biją teścia xD

Przy czym podstawowe ćwiczenia kalisteniczne - podciąganie na drążku oraz dipy, to i tak są może nie konieczne, ale bardzo przydatne elementy programu treningowego. Generalnie kalistenika nie służy budowaniu mięśni i nie takie jest jej założenie.
@kilemile: dzieki za tipy
ja chodzę do fizjo i on mi powiedział żę mam dużo "sklejeń" w mięsniach itp. niestety 4 lata mobbingu w pracy biurowej zrobiły swoje.
Straszne bo wczoraj i pomagałem ojcu na dachu coś naprawiać i było łażenia i dźwigania to dzisiaj wstałem jak połamany... strasznie upokarzające dla chłopa level 31 :(