Wpis z mikrobloga

- Tak tanio jeszcze nie było,
- Tosz to prawdziwa okazja,
- Jeszcze nigdy nie przebiliśmy lini wsparcia poprzedniego ATH
- Hehehe na 60k mówiliście że jakby był po 20k to byście się kupowali, a teraz co :DDD
- A Rotczajld mówił
- Masowa adopcja już trwa
- Grubasy już dawno obkupione
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #kryptowaluty #bitcoin #ethereum #inwestycje #finanse
Pobierz zjadaczszyszek3000 - - Tak tanio jeszcze nie było, 
- Tosz to prawdziwa okazja,
- Jes...
źródło: comment_16554081644l2W5qPJQT4gY1HzYSeeBV.jpg
  • 13
@zjadaczszyszek3000: jeżeli kiedykolwiek w przyszłości, nawet za 2, 3 czy 5 lat krypto będzie droższe niż jest obecnie (a mało prawdopodobne jest że mamy już obecnie najwyższą cenę w historii i dalej spadnie i nigdy się nie podniesie) to ci panowie zarobią

@Atreyu
Nie twierdze że nie, ja pokazuje bardziej sentyment, a wnioski sobie każdy sam wyciągnie

Jeśli na kapitulacji ktoś nie pęknie i będzie sobie uśredniał trzymając to jak najbardziej,

Czy mało prawdopodbne? Cieżko mi na ten moment stwierdzić stawiałbym 60:40 i nie wieszcze totalnego upadku tylko zadaje sobie pytania czy co jeśli i dlaczego
@Atreyu: Ja osobiscie kupilem kilka ETH za 1.150/szt. Jesli taki poziom sie utrzyma jeszcze miesiac, to dokupie drugie tyle. Jestem zdania, ze jeszcze odbije mocno do gory, szczegolnie, ze to zajebista okazja dla wielorybow na zarobienie w #!$%@? siania. Grube ryby zadzwonia do wplywowych ziomkow ktore puszcza kilka pozytywnych info o krypto, i #!$%@? do gory
@ElementalX7: z ETH to nie jest tak zerojedynkowo jak z BTC

To dużo mniejszy rynek, dużo zależy od tego co odbije Vitalikowi, na horyzoncie merge i ETH2.0, nic nie wiadomo. Na BTC wpłynie co najwyżej światowa koniunktura i giełdy (i to najlepszy sygnał że kiedyś pójdzie w górę), a nie chudy chłopaczek
Obecnie cena rządzą grubasy z wallstreet a nie wieloryby. Co z tego że taki wieloryb ma 500btc jak gość z funduszu wallstreet robi dizenny volumen na poziomie kapitalizacji mniejszych krypto. Pięknie to widać jak kapitał wyparowuje po decyzjach fed itp