Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: tak jak opisałeś programowanie można opisać siłkę.
I skomentować, że programista odpisze "nie no napisałbym ten kod za Ciebei ale będzie kosztować"
Miliony stron darmowej wiedzy, filmy, poradniki, instrukcje jak liczyć to makro, jak stosować, co robić czego nie itd. No ale za Ciebie nikt nic nie zrobi. Ale jak tylko chcesz, to majac dostęp do siłki masz wiedzę pozwalająca zrobić co tylko sobie wymarzysz.
@MvPancer kilka lat temu paczka z mojego osiedla wpadla na pomysł wkurzenia elektrody, zakladali konta, aż pewnego dnia zaczeli bzdury pisać. Niestety nie poszło, bo admini tam chyba żyją dla banowania. kilkadziesiat postów poszlo niemal od razu na śmietnik.
Na znanym forum o Telewizorach pytałem o nowy model TV, odpowiedział mi jakiś gosc który nie dawał mi potem spokoju czy juz kupilem czy jestem zadowolony itd..potem mi naskrobał maila że w ramach grzecznosci powinienem za udzieloną mi pomoc skorzystać z jego usługi kalibracji mojego nowego TV. Za jedyne uwaga 800 no w promo ze jestem z forum to 500-


@c43amg: dobrze, że z grzeczności nie zażyczył sobie loda z połykiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mruvek: różnica jest taka że jak wpiszę w google jak napisać nie wiem, pętlę for w c++ to mi wyskoczy pętla w c++. Jak wpiszę jak dobrać makro to dostanę 20 artykułów typu"nie wiesz jak zrobić makro? To świetnie my pomożemy dobrać makro. Makro jest bardzo ważne. Tylko u nas dowiesz się jak dobrać makro. " I tak dalej i tym podobne