Wpis z mikrobloga

@v1lk: pięknie, czyli ogólnie #!$%@?ć przepisy, jeździmy sobie jak w Ameryce, gdzie każdy jedzie swoim tempem każdym możliwym pasem bo można.


Nie. Zmieniamy pas so pare sekund. Tasujemy sie jak karty w kasynie, zebys Ty wielbiciel Need for Speeda mogl sobie #!$%@? swobodnie srodkowym i poczuc, ze jestes w grze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze jak prawym wyprzedzam innych to mnie zastanawia co siedzi w głowach tych ludzi. Dzięki lekturze komentarzy tutaj już częściowo wiem. Człowiek zawsze dąży do usprawiedliwiania swojego zachowania. Przez takich przyspawanych do lewego/środkowego pasa spada przepustowość dróg. I potem sami oni stoją w korkach i się zastanawiają dlaczego, właśnie dlatego że spowalniacie ruch i w miejscu zwężenia zamiast 50 pojazdów na minutę jest 100 i robi się zator. Ja już jestem na
@etosha: Tu nie chodzi o zmianę pasa co parę sekund. Jest różnica przecież czy wyprzedzasz czy nie. Każdy kolejny lewy pas to pas do wyprzedzania tych, co jadą prawym pasem obok. Jeśli wyprzedzasz tiry, to logiczne ze nie zjeżdżasz co sekundę. Ale jeśli tiry masz co 500m, albo całkiem wolny pas, to powinieneś właśnie tym pasem jechać
w życiu nie pomyślałem o tym ze to może być problem ze ktoś sobie środkowym jedzie, wjezdzam sobie na lewy wyprzedzam i jade dalej xD

Serio ja was nie czaje #!$%@? xD


@susel380: przy małym ruchu to nie jest problem.
Ale jak się trochę robi ciaśniej, to każdy myśli jak @v1lk: i nie zmienia pasa na prawy, bo w oddali tir, tylko jedzie 90 km/h środkowym. I koniec końców masz
@cichooo nie #!$%@?, co sto metrów będę pas zmieniał żeby tiry wyprzedzić xD jadę środkowym, a do #!$%@? mają zjeby lewy, niech sobie jadą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@v1lk: wyznaje podobna filozofie, oczywiscie w granicach rozsądku, staram się nie utrudniać #!$%@? się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@etosha: Tu nie chodzi o zmianę pasa co parę sekund. Jest różnica przecież czy wyprzedzasz czy nie. Każdy kolejny lewy pas to pas do wyprzedzania tych, co jadą prawym pasem obok. Jeśli wyprzedzasz tiry, to logiczne ze nie zjeżdżasz co sekundę. Ale jeśli tiry masz co 500m, albo całkiem wolny pas, to powinieneś właśnie tym pasem jechać


To wtedy tym pasem jade. Tylko, ze takie sytuacje w Polsce gdzie masz 3