Wpis z mikrobloga

@cichooo: Co za debile na tym wykopie. Miras, nie martw się. Czekam tylko aż się policja za takich zabierze w końcu. Jak dwa pasy to oni lewym, jak trzy to środkowym albo lewym. I sobie wybierają gdzie im wygodnie. A człowiek się wkurza. I nawet nie wiedza, ze przepisy łamią
  • Odpowiedz
Jeśli jedziesz środkowym pasem i ktoś wyprzedza cię z prawej to zastanów się co ty #!$%@? #!$%@?.

@cichooo: zawsze jak kogoś tak wyprzedzam z prawej to mam w myślach tylko to, czy ten drogowy debil w ogóle się zreflektuje i o tym pomyśli xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Zady_i_walety: @angela09: no ale po co wy się denerwujecie hehehe Polaczki zluzujcie majty. Jak tu się nie #!$%@?, skoro osoba, z którą dzielisz drogę ma cię totalnie w #!$%@? i jakby tego było mało nie ma pojęcia o tym co tam robi, nie zna przepisów i nikt jej nigdy nie wyłączył na czym polega to co właśnie robi?
  • Odpowiedz
@cichooo

Stoję na światłach na pierwszym miejscu
Z boku podjeżdża jakiś cwel
Patrzy się na mnie z tego Opelka
Chyba się ze mną ścigać
  • Odpowiedz
Nie będę co minute lawirował miedzy środkowym a prawym, tylko dlatego ze jakis pacan nie potrafi mnie wyprzedzić skrajnym lewym

@susel380: @v1lk: jeżdże autostradami 140-180km/h i nigdy nie mam problemu z wracaniem na prawy pas, zawsze bawi mnie to, jak takie zawalidrogi przerasta ruszenie kierownicą i zmiana pasa przy 100km/h xDDDD autostrada nie jest miejscem do odpoczynku za kierownicą, kierowca nadal ma obowiązek nie utrudniać innym ruchu, a
  • Odpowiedz
@cichooo: a powiedz mi po co musiałeś wyprzedzic kogos prawym pasem, skoro w twojej historyjce byliście tylko dwoma autami na tej drodze? Nie mogłeś zjechać na lewy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ten co jedzie środkowym paaem - owszem.

@kolegamichaua: a niby dlaczego? Jak jadę środkowym pasem 140 km/h, bo wyprzedzam, a jakiś dzban się wciska prawym i jedzie 160, to co złego robię ja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@floojd: skoro byliśmy dwoma autami na drodze to co on robił na środkowym pasie? Czemu zrzucasz wine na kogoś kto jedzie poprawnie? Co to za #!$%@? logika?
  • Odpowiedz
@Kapitan_pesymista: @cichooo: tez kiedys bylem przeciwko karniu za jazde prawym i srodkowym, ale mialem kurde z 19 lat... Kazdy kto uzywa drogi o wyzszym statusie niz powiatowa i ma skonczona podstawowke rozumie, ze trzeba jezszic prawm pasem, ale jak widac z watku, wykop to elita internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak, w Polsce tez wystawiaja za to mandaty, niestety zdecydowanie zbyt rzadko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Poliuretanowy_Mariush: jeżeli skończyłeś wyprzedzanie i nie ma nikogo po twojej prawej to co ty robisz na środkowym pasie? Kółko różańcowe? Religia ci zabrania? Wyjaśnij mi to proszę

@cichooo: może zaczął już wyprzedanie kolejnego auta, które jest kolejnych 50-100 metrów dalej. Ma zygzakiem jeździć i po każdym wyprzedzonym aucie zjeżdżać, bo nie rozumiem, co chcesz nam przekazać. Zachowujesz się jak stereotypowy kierowca bmw
  • Odpowiedz
Sytuacja z zycia. Obwodnica wawy. Na środkowym jada ludzie okolo 120 tyle co ograniczenie. Na lewym 140 a na prawym jada tiry. Miedzy nimi wszytkimi zabawe w agresywne zmiany pasów urzadzaja sobie sebki. Tak dla zabawy zmieniaja 3 pasy na raz #!$%@? najt drajw lubie #!$%@? heheheh pokaz cycki dam ci ciastko.
  • Odpowiedz