Wpis z mikrobloga

@cichooo: Co za debile na tym wykopie. Miras, nie martw się. Czekam tylko aż się policja za takich zabierze w końcu. Jak dwa pasy to oni lewym, jak trzy to środkowym albo lewym. I sobie wybierają gdzie im wygodnie. A człowiek się wkurza. I nawet nie wiedza, ze przepisy łamią
@cichooo

Stoję na światłach na pierwszym miejscu
Z boku podjeżdża jakiś cwel
Patrzy się na mnie z tego Opelka
Chyba się ze mną ścigać chce
Czy on wie co on robi? Tylko wstydu se narobi
Dieslem lamusie możesz wozić se mamusię
Jak przełączę na benzynę to ja stówę na godzinę
Już na dwójce mam mówię wam
Zaciągam się petem gaz w podłogę gnietę
Wrzucam pierwszy bieg dzięki Bogu wszedł
I daję po
Nie będę co minute lawirował miedzy środkowym a prawym, tylko dlatego ze jakis pacan nie potrafi mnie wyprzedzić skrajnym lewym

@susel380: @v1lk: jeżdże autostradami 140-180km/h i nigdy nie mam problemu z wracaniem na prawy pas, zawsze bawi mnie to, jak takie zawalidrogi przerasta ruszenie kierownicą i zmiana pasa przy 100km/h xDDDD autostrada nie jest miejscem do odpoczynku za kierownicą, kierowca nadal ma obowiązek nie utrudniać innym ruchu, a właśnie zawalidrogi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ten co jedzie środkowym paaem - owszem.

@kolegamichaua: a niby dlaczego? Jak jadę środkowym pasem 140 km/h, bo wyprzedzam, a jakiś dzban się wciska prawym i jedzie 160, to co złego robię ja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Poliuretanowy_Mariush: jeżeli skończyłeś wyprzedzanie i nie ma nikogo po twojej prawej to co ty robisz na środkowym pasie? Kółko różańcowe? Religia ci zabrania? Wyjaśnij mi to proszę

@cichooo: może zaczął już wyprzedanie kolejnego auta, które jest kolejnych 50-100 metrów dalej. Ma zygzakiem jeździć i po każdym wyprzedzonym aucie zjeżdżać, bo nie rozumiem, co chcesz nam przekazać. Zachowujesz się jak stereotypowy kierowca bmw
Sytuacja z zycia. Obwodnica wawy. Na środkowym jada ludzie okolo 120 tyle co ograniczenie. Na lewym 140 a na prawym jada tiry. Miedzy nimi wszytkimi zabawe w agresywne zmiany pasów urzadzaja sobie sebki. Tak dla zabawy zmieniaja 3 pasy na raz #!$%@? najt drajw lubie #!$%@? heheheh pokaz cycki dam ci ciastko.