Wpis z mikrobloga

@cichooo: idąc twoim tokiem rozumowania przy 6-8 pasach w jednym kierunku trzeba jechać skrajnym prawym i 5 innych ma być pustych - stanie w jednej kolejce jak za prlu?
czytanie tego wątku jest niesamowite, zawsze się zastanawiałem co za zjeby jeżdżą środkowym pasem. Okazuje się, że ludzie nawet nie wiedzą, że mają nakaz jechania prawym. Jakaś akcja mandatowa by się przydała, lokalne prasy by się o tym rozpisały to może coś by to zmieniło. No oprócz wykopków, wykopki nie zmienią zdania "bo oni sobie spokojnie jadą środkowym żeby się między ciężarówki nie wciskać" XD
@cichooo: Ja na głównej pod jakimś znaleziskiem dostałem kiedyś sto minusów za to, że #!$%@? typa który napisał, że na autostradzie jedzie lewym pasem na tempomacie. Wykopki z głównej wtedy mi powiedziały, ze lewy pas nie służy do wyprzedzania, tylko do jazdy po nim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cichooo: typie opis twojej sytuacji
X jedzie środkiem z nieznaną prędkością, Y jedzie z prawej z wyższą prędkością.
Wniosek? Prawdopodobnie y jedzie za szybko, bo środkiem jedzie się, by wyprzedzać.
Nie pozdrawiam agresora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cichooo: O ile na dwóch pasach zawsze zawsze zjeżdżam na prawy pas jak tylko się da, to np na takiej obwodnicy Warszawy jadę raczej środkowym pasem, i już Ci pisze dlaczego.
Na prawym ciągle ktoś zwalnia do skrętu, lub włącza się z pasów rozbiegowych. Jazda tam jest większym utrudnieniem dla innych uczestników niż jazda środkowym pasem.
Co innego jeżeli jest droga trzypasmowa i zjazdy nie są tak często, wtedy prawy jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@blutusz: racja, dzięki za kubel zimnej wody, dawno chyba nie uczestniczyłem w przepychance w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ztck: dużo sytuacji obserwuje na drodze, bo dużo jeżdżę i wiesz co? Serio rozumiem takich ludzi. Nie to, że robią dobrze, bo robią Turbo #!$%@?, ale wiem dlaczego to robią. Na drodze jest wystarczająco dużo frustratow, staram się do nich nie należeć.