Wpis z mikrobloga

@cichooo: bo polski kierowca uważa środkowy pas za ,,bezpieczny pas". Z prawej włącza się ruch i tiry, a z lewej jadą zbyt szybko. Oczywiście jest to głupie i szkodzi płynności ruchu. Jechał wielokrotnie prawie pustą autostradą i trafiały się jednostki jadące środkowym pasem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poliuretanowy_Mariush: ale jakich szczegółów potrzeba tu więcej? Jesteś na środkowym pasie, zostajesz wyprzedzony z prawej, więc co ty tam robiłeś? Co to kogo obchodzi, że według ciebie tam są tiry i zawalidrogi? Skoro skończyłeś wyprzedzanie to #!$%@? na prawy pas i nikt nie będzie musiał cię wyprzedzać z prawej. W tym wariancie zawalidrogą jesteś ty

@cichooo: jak ktoś mnie wyprzedza z prawej strony, to znaczy, że z jakiegoś powodu jechał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cichooo: Prawy pas to lawa, mamy problem z tym, totalne inaczej jest w Niemczech, gdzie możesz #!$%@? mandat za śmiganie środkowym jak pusta droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kapitan_pesymista: przecież w Polsce też dostaje się za to mandat. Tylko nie wtedy, jak wyprzedzasz sznurek aut, a wtedy, jak droga jest pusta
@Poliuretanowy_Mariush: strasznie mało jeździsz chyba jeśli nie kojarzysz aby na prawym pasie nie było "TIRów". No i jeśli są i jadą wolniej od Ciebie, to wyprzedzasz i wtedy spoko, ale jeśli jedziesz tak, że da się wyprzedzić Cię z prawej strony, to znaczy zgubiłeś się jak sierotka Marysia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Shatter: szkoda gadać, wy serio macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Mi zarzucasz brak wyobraźni, a sam nie potrafisz pojąć tego, że ja jadąc prawym szybciej niż ty środkowym muszę zmienić dwa razy pas, gdzie ty musisz tylko raz żeby zjechać na prawy. Oczywiście przekracza to twoje zdolności, żeby zrozumieć, że zmiana pasa więcej razy powoduje więcej niebezpieczeństwa na drodze, którą podkreślam wszyscy ze sobą #!$%@? dzielimy. Oczywiście to ja jestem
@cichooo: temat rzeka, prawda jest taka że Polacy nie potrafią jeździć dwupasmowymi autostradamia, a co dopiero trzema ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jakiś czas temu jeden debil kłócił się tutaj, że jazda lewym pasem (dwupasmowa) jest ok jeżeli na horyzoncie widzi tira, którego zamierza wyprzedzić i że go #!$%@?ą #!$%@?, którzy go poganiają lub z prawej wyprzedzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cichooo: Jeżeli tak się dzieje to tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy ja skończyłem wyprzedzanie, a za mną jedzie ktoś #!$%@?ący slalom i nie czekający aż ja zjadę na prawy pas, bo on musi jechać "dynamicznie" i jakbym zjechał to zajechałbym mu drogę i spowodował kolizję.