Wpis z mikrobloga

@tellet: przy obecnej inflacji, presji placowej, brakach w czesciach i oczekiwaniu na nowe auto w okolicach roku jestem w stanie postawic, że to nawet inwestycja a nie spelnienie marzen czy kaprys :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pokaż wnętrze


@reaper1: jak ja kocham samochody z takim środkowym tunelem, sam mam podobny cel ale skromniejszy i czasu jeszcze trochę( ͡º ͜ʖ͡º)

Gratuluję.
@remev: ej ale możesz mnie wołać do swoich rojeń, chętnie cię wyprowadzę z błędu. Kupiłem dom wielorodzinny i samochody to dla mnie sposób ucieczki w koszty przed podatkiem z wynajmu, bo wynosi tu 30% w mojej sytuacji.
@tellet: jak wyżej, czy sytuacja którą mamy teraz jest normą i należy zakładać, że tak już będzie, czy też bardziej zasadnym jest zakładać utratę wartości samochodu w perspektywie 5 lat?
@reaper1: elegancko, napisz cos wiecej - jaki silnik :) no i gratuluje odwagi, bo na wykopie nawet jak napiszesz "woda jest mokra" to ktos sie #!$%@? :D


2.0 TFSI 190KM :)
@F1A2Z3A4: ale to ty użyłeś słowa "zawsze", które oznacza, że nie ma wyjątków, ale ok. Jak kupię bus i wożę towar na trasie Warszawa-Berlin, mogę zaspokoić te same potrzeby co on tym audi?