Wpis z mikrobloga

@bumbp: a przepraszam, nie było cytatu i nie wiedziałem dokładnie do którego wpisu się odnosisz. Masz rację, nie jest w Polsce przestępstwem niszczenie pieniędzy. Mój błąd.
  • Odpowiedz
W Polskiej mentalności samochód jest dobrem luksusowym, a jest tylko narzędziem do przemieszczania się


@MEKORRO:

Eh, polskie kompleksy. Niemcy i Brytole też mają p-------a na punkcie samochodów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reaper1: Stary, ze swoimi pieniędzmi możesz robić co chcesz, nawet palić w piecu jak nikt nie widzi, bo to przestępstwo.

@MEKORRO: nieprawda. Powielane powszechnie kłamstwo.
A jeśli uważasz inaczej, wskaż mi proszę przepis, który zabrani mi niszczenia swoich pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MEKORRO: właśnie edytowałem post, że dostrzegłem odpowiedź i że już wszystko jasne :) ale odpisałeś i już nie mogłem edytować.

Pozdro!
  • Odpowiedz
@Jin: ja pisałem konkretnie o sytuacji, gdy osoba prywatna kupuje fabrycznie nowe auto, gdyż mylnie założyłem, że tu mamy taką sytuację. Samochód OPa nie jest nowy. Oczywiście mechanizmy które opisałem, nadal mają w tym przypadku zastosowanie, ale chcę żeby była jasność.
  • Odpowiedz
@reaper1: Stary, ze swoimi pieniędzmi możesz robić co chcesz, nawet palić w piecu jak nikt nie widzi, bo to przestępstwo. Nie mam z tym żądnego problemu, natomiast to co piszesz na końcu ładnie obrazuje problem z kupnem nowego auta przez osobę prywatną, niezależnie od stanu majątkowego i ceny samochodu. Skoro jest to nieopłacalne, to pomijając czyjeś "widzi mi się", nie warto.

W Polskiej mentalności samochód jest dobrem luksusowym, a jest
  • Odpowiedz