Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reaper1: bardzo ładne! Tylko nie stań się tym 5 zerem i jeźdź bezpiecznie!

Chciałem kupić 7 osobowego minivana ale ceny i mały wybór w Holandii mnie zniechęciły
¯\_(ツ)_/¯ No nic, nad place czy tam spłacę kredyt hipoteczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reaper1: gratuluję spełnienia marzenia! wbrew pozorom samochód który daje radość z jazdy jest cholernie ważny i potrzebny- znam przynajmniej 3 osoby które polubiły jazdę samochodem gdy zmienili na taki który im się spodobał. Niech Ci dobrze służy ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@reaper1: gratuluję spełnienia marzenia! wbrew pozorom samochód który daje radość z jazdy jest cholernie ważny i potrzebny- znam przynajmniej 3 osoby które polubiły jazdę samochodem gdy zmienili na taki który im się spodobał. Niech Ci dobrze służy ()


Zgadzam się, dodatkowo poprzedni już zaczął wymagać inwestycji, więc zaczęły się obawy przed dłuższymi trasami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@reaper1 super autko, gratulacje! Tak z ciekawości, kupione przez jakiś portal ogłoszeniowy, czy z jakiegoś salonu z programu aut używanych?


W zasadzie, to komisu, który głównie sprzedaje auta premium.
Auto wziąłem też do salonu Audi żeby wykonali tzw. przegląd przedsprzedażowy, więc w sumie otrzymałem coś na kształt auta z programu Das Welt Auto, ale bez gwarancji Audi (co w sumie mnie nie boli, bo auto ma jeszcze ponad 12m gwarancji dodatkowej, wykupionej
  • Odpowiedz