Wpis z mikrobloga

Witajcie Youtubowe mireczki

Chciałbym założyć swój kanał o gotowaniu

Skupialby się on na prostych i szybkich przepisach, coś w stylu:

Zajebiscie szybka i smaczna tortilla KFC w domu!


Czy inne tego typu rarytasy. A z racji ze gotowanie to moja pasja chciałbym się tymi przepisami z Wami podzielić. Zalezy mi na tym aby filmiki były jak najbardziej treściwie a co za tym idzie krótkie, wystarczyłaby mi jedna czy dwie minuty- same konkrety, lista składników z cenami itp. Aczkolwiek wiem, ze ma to swoje minusy bo nie można upchnąć zbyt dużo reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie ukrywam, ze chciałbym na tym coś zarobić

Może moglibyście coś doradzić? Na dniach postaram się coś nagrać i zarzucę samplem.

Dajcie znac w komentarzu

#gotowanie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #kfc #mcdonalds #fastfood #youtube #polskiyoutube #adsense #pytanie #pytaniedoeksperta
E.....y - Witajcie Youtubowe mireczki

Chciałbym założyć swój kanał o gotowaniu

...

źródło: comment_1654866067bOzvrS4udEwb0233z2uL27.jpg

Pobierz
  • 28
@Emenemsy: Przestrzegałbym przed próbowaniem odtwarzania popularnych fastfoodów w domu, bo nigdy nie wyjdzie to ani szybciej ani smaczniej (tylko inaczej). Pomijam już fakt, że takich przepisów są setki na YouTube.
Moją uwagę przyciągnąłby kanał z oryginalnymi daniami z klipami poniżej 3-4 minut, bez gadania, o ile nie masz charyzmy/czegoś ciekawego do powiedzenia.
@eeMGie: wiem, wiem, to typowy błąd "młodego" YT bera. To może inaczej Cię przekonam. Przeanalizuj tytuły i co się dzieje przez pierwsze 15 sekund (nawet 5 sekund) u Mr Beasta. Wyciągnij wnioski. I tak do tego dojdziesz, pytanie jak szybko. Lepszej rady tu nie dostaniesz. Powodzenia! :)
@Emenemsy: NIGDY nie słuchaj takich "rad" jak wyżej. Nawet jak nie uda się, to zyskasz wiedzę i doświadczenie. Najważniejsze, żeby robić, to, co sprawia przyjemność. Większość YTberów z jakimś sukcesem miała wcześniej kilka prób. Ja sam mam z 8 kanałów (większego sukcesu brak, jestem "dobry" teoretycznie ;) Przykładowo, wymyśliłem sobie zupełnie nowy kontent i pierwszy filmik (godzinny) zrobił... 14 wyświetleń, ale dałem ciała bo nie zrobiłem dobrego zdjęcia do miniaturki, a
Może moglibyście coś doradzić?


@Emenemsy: Tak. Rób to. Dołączysz do milionów ludzi robiących dokładnie to samo.

wiem, ze ma to swoje minusy bo nie można upchnąć zbyt dużo reklam


Dziękuję za ostrzeżenie, ci lepsi nie pakują reklam, by odstręczać od siebie.
Zarabiają na czymś innym/inaczej.

nie ukrywam, ze chciałbym na tym coś zarobić


Zarobić na robieniu tego samego, co miliony?
Trzymam kciuki. :-) :-) :-)