Wpis z mikrobloga

@DiorSauvage: to będzie zagranie bardziej na zasadzie kasyna, bo supportów/resistów etc nie ma opcji znaleźć. Moim zdaniem CPI jakie by nie było to tragedii nie będzie a powinno być lekkie odreagowanie po dziś, szczególnie, że jutro piątek i wygasają opcje a Bóg jeden wie ile osób kupiło dziś puty. Do tego IMHO USA lepiej sobie radzi z inflacją i może coś już ruszyć w dół.

Czy jest to poparte twardymi danymi?
@DiorSauvage: ja na zamknięciu skubnąłem delikatnie longa i na noc zostawię jeszcze jakies zlecenia oczekujące, liczę ze tak do 12 lub do samych odczytów moga troche wyciągać dzisiejsze spadki, przed odczytem raczej przeskoczę na S, ale ogólnie nastawiony jestem, ze beda sie jutro działy cyrki niestworzone, takze postarm sie trzymac tylko mała pozycję i reagować na bieżąco, o ile uda mi sie zorganizować dzień tak, zeby troche sie pogapić w kreski
@DiorSauvage: @godrop: @InteligentnaZielonka: @maniek74: znalazło bid na tym godzinnym kwadraciku, ciekaw jestem jak zareaguje na tych tych dwóch kwadracikach czerwonych jak dojedzie w ogóle tam, choć to tylko 10 minutowe, to myślę, że może coś się odbić, w przypadku nie utrzymania tego zielonego kwadracika myślę, że droga otwarta do 12000, meeega dużo trapped wolumenu w tej konsolidacji

dla byków dobrze by było wzbić się ponad 4075 na ES
bruhhhhhhhh - @DiorSauvage: @godrop: @InteligentnaZielonka: @maniek74: znalazło bid n...

źródło: comment_16548122645ySsxpEzfXYEzfDIgkocQq.jpg

Pobierz