Wpis z mikrobloga

Sezon wakacyjny za pasem, samoloty z Polski na Maltę latają pełne, dlatego też przybywamy z zestawieniem 26 plaż na Malcie z podziałem na piaszczyste klasyki, ale i mniej oczywiste i mniej oblegane plaże skaliste idealne chociażby na snorklowanie.

W znalezisku znajdziecie listę najpiękniejszych plaż na głównej wyspie archipelagu maltańskiego.
Znajdziecie tam zestawienie 12 plaż piaszczystych i 14 skalistych wraz z poleceniami i sugestiami by wybrać plaże odpowiednie dla siebie.

Tymczasem poznajcie nasze ulubione plaże na Malcie:
* Te ze złotym piaskiem idealne dla tych, którzy lubią relaks na aksamitnym piasku,
* ale także te skaliste, które zachwycają formacjami skalnymi dookoła i lazurową wodą.
* Te najbardziej popularne, ale także te poza szlakiem.
* Te, do których dojedziecie bez problemu komunikacją miejską, ale także takie, do których nieco trudniej dotrzeć, ale dzięki temu nie znajdziecie tam tłumów

Zaglądnijcie na ZNALEZISKO i wykopcie jeśli się Wam podoba.

Najlepsze plaże na Malcie - lista 26 plaż piaszczystych i skalistych

#rudeiczarne #malta #europa #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #zwiedzajzwykopem #ciekawostki #wakacje #turystyka

Zapraszamy do śledzenia hashtagu #rudeiczarne , jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami.
Pobierz rudeiczarne - Sezon wakacyjny za pasem, samoloty z Polski na Maltę latają pełne, dlat...
źródło: comment_1654759525lbT6FfUg0neNI0le4yGSB3.jpg

Jaki jesteś team?

  • Plaże piaszczyste 64.9% (1959)
  • Plaże skaliste 13.7% (415)
  • Bez znaczenia - oby było morze 21.4% (646)

Oddanych głosów: 3020

  • 73
Plaże piaszczyste ale tylko jak będzie ładny piasek, przynajmniej takiej jakości jak na sporej części polskiego wybrzeża. Będąc w X miejscach w Europie mało która plaża ma taki ładny piasek jak u nas w Polsce nad Bałtykiem. W większości to taki brzydki, brudny, zalatujący lub mułem lub żwirem a nie taki klarowny jak u nas.

Naprawdę chciałbym trafić na taki piękny, jasny, czysty, klarowny piasek na plaży a że aż takim obieżyświatem
@kknsgvnfbjndf: No to 8 dni powinienes calkiem sporo zobaczyc :) No i super pomysł z 3 dni na Gozo (zazwyczaj ludzie jada na jednodniowy wypad na Gozo co moim zdaniem jest zdecydowanie za malo). W 3 dni na Gozo z nocelgami uda Ci sie napewno zoabczyc duzo fajniejszy klimat tej wyspy :)
Jakbyś szukał jakiś inspiracji to niecałe 2 tyg temy wydaliśmy przewodniki o Malcie z wieoma znikami itd (zerknija jak
@notoelo: Heha no jest klimaciek i piekne jest to ze mozna przed praca nawet skoczyc na plaze poplywac a potem po pracy na plaza i jakiegos grilla lub po prostu z piwkiem (tak, można konsumować alko w miejscach publicznych :) .
Ja pracuje w maltanskiej firmie (nie korpo) w branzy IT :) A Ruda na chwilę obecną (od kilku miesiecy) tylko blogiem sie zajmuje... a ostatanie miesiace wlasciwie spedzila nad tworzeniem
@kknsgvnfbjndf: sorki, przegapiłam :D na Comino płynęłam z ferry speed boatem jednego z lokalnych wozicieli turystycznych dupek. Jako że wożą turystów, to ładnie opływają wyspę i wpływają do jaskiń łódką. Robi to super wrażenie no i jest 3x szybsze niż większe łódki. Ale z minusów to masz wybór albo mokniesz z tyłu albo miota tobą na dziobie( ͡° ͜ʖ ͡°)