Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Figiello95: ha tfu na to #!$%@?. U mnie pamiętam ich największe zniszczenia jak miałem ziemniaki zasądzone zaraz obok kukurydzy. Długie pole, ziemniaków z 1ha to nie było tego szeroko. W dzień siedziały #!$%@? w kukurydzy, w nocy uczta w ziemniakach. Tylko na jednym końcu, przy drodze nie było zniszczeń - tak to całość wyglądała mniej więcej jak u ciebie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Profil_Internetowy Donald wstawaj zesrales się a w dodatku zdemaskowaleś

@Czerwone_Stringi
Pkt 1. Dzik wg prawa jest własnością państwa
Pkt 2. Jeśli mój pies którego jestem właścicielem zrobi komuś krzywdę, to za to odpowiadam. Nie ma znaczenia czy ktoś miał ogrodzenie czy nie.

Pkt. 3 ogrodzić lasy i możecie sobie tam dokarmiać, przytulać czy nawet całować te j##ne szkodniki
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy a wiesz, że takie ilości to się do siebie robi, czy wychodzi to poza twoją świadomość?

@Figiello95 na przyszłość polecam wbić parę krzyży i na nie uwiązać białe worki po paszy np., wejdą na początku pola trochę poryją, ale dalej się przestraszą, u mnie podziałało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Figiello95:

Donald wstawaj zesrales się a w dodatku zdemaskowaleś


Co? Jaki kurcze donald? Tusk? To mi pojechałeś miras xd uwierz mi że połowa Polski ma dosyć rolniczego biadolenia. Jesteście jak ryle, tylko zamiast wungiel to prujecie kurz. Ogrodzić lasy, dobre dobre xd a jak mnie denerwuje jak wyrzucacie gówno na pole, to co nakryć was bańką? Jak tam w tym roku powódź czy susza? Czy #!$%@? średnio i też #!$%@??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcinkox3: #!$%@?ło? teściu sadzi ziemniaki dla siebie i w ogóle nie kupuje, a tyle to chyba trzeba, #!$%@?ć cały rok ziemniaki z ziemniakami. Zrozumcie że nas jebią wasze problemy bo mamy swoje. Możecie sobie nawet strzelać do dzików lub je truć, #!$%@? nas to obchodzi, tylko nie płaczcie potem z pierdla
  • Odpowiedz
  • 1
@Profil_Internetowy po pierwsze nie wsadzaj wszystkich rolników do jednego wora. Młode pokolenie rolników też ma dość starych roszczeniowych dziadków z myśleniem rodem z PRL. Osobiście nigdy nie narzekałem czy to susza czy było za mokro. Nie wyciągałem łap do państwa o odszkodowania, bo człowiek nie ma wpływu na pogodę - na zwierzęta już tak. Gdy była pieprzona susza zapieprzałem z wodą w baniakach po uprawach po nocach, gdy były lata mokre spuszczałem wodę z pól łopatą w strugach deszczu lecącego mi się po dupie.

Zaraz pójdzie z Twojej strony kluczowy a jakże by inaczej argument - dopłaty. Które wg mnie powinny być zlikwidowane w #!$%@?, ale w całej UE. Nie widzę żadnego problemu żebyś kupował wtedy chleb po 20zł. Bo i tak zarabiał bym tyle samo dostając większą cenę w skupie.

Co do gnoju? Wolnoć Tomku w swoim domku nie podchodź albo zatkaj nos :*
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Figiello95: Na dziki tylko elektryczny pastuch, mam u siebie dookoła pełno nieużytków zarośnietych krzakami i sprawdzałem już chyba wszystko, ale pastuch działa w 100% już 10 sezon. Wcześniej 2 lata z rzędu w ciągu jednej nocy zryły mi całe 20a działki. Jak chcesz coś mieć z tych ziemniaków to jak najszybciej zakładaj pastucha, bo teraz jak poczuły że są tu ziemniaki to będą przychodzić. No i zgłaszaj się od razu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinkox3: taaa już widzę jak znajomym rozdajesz kartofle xd a co do mojego wpisu to za dużą #!$%@?ą jestem by się wylogować, nie mam odwagi, ale dziękuję na radę, na pewno wezmę ją pod uwagę następnym razem, tak działa depresja i problemy z głową. Post pewnie jak byłem porobiony w dołku na nocnej. Może jakby op skończył na hasztag rolnictwo to bym się nie przysrał. A ty gościu to chyba
  • Odpowiedz
@Razgal: swietna rada, ogrodze sobie 100ha i zrobie dobrze dla reszty bo wiekszosc moich pol graniczy z lasami, niech panstwo #!$%@? wybijac dziki albo zrobią grodzone rezerwaty i sobie tam hodują świniaki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Figiello95 : a dobry chleb mam już w piekarni po 9zł i weź mnie nie #!$%@?, już niedaleko, ale to nie będzie rolników zasługa tylko tego rządu, cen prądu i podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty się lepiej martw o ceny paliwa, bo niedługo to baby będą ciągnąć pługi


  • Odpowiedz
@Figiello95 za dzieciaka pamiętam, że dziadek próbował jakiegoś śmierdzącego syfu, działało, ale #!$%@?ło na kilometr, teraz od lat stawiamy tylko te kije i jest git, rano zrobię zdjęcie i Ci pokażę, nie stosujemy w ogóle żadnych środków na ziemniaki ( pyry( ͡° ͜ʖ ͡°) ), chwasty załatwiają dziadek z babcią, mają trochę ruchu na emeryturze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stormweaver: Przecież nie każę Ci grodzić 100 ha, sam jestem za wybiciem tego ścierwa przez które rok w rok muszę grodzić ziemniaki i owies żeby cokolwiek zebrać. Do tego dochodzą jeszcze sarny które całą zimę i wiosnę pasą się na moim zbożu i potem je wygniataja. Radzę tylko żeby @Figiello95 ogrodził sobie te ziemniaki żeby cokolwiek uratować żeby mieć co jeść w tym roku.
Swoją drogą ostatnio tyle mówi
  • Odpowiedz