Wpis z mikrobloga

@superTERKA:
Aż mi się przypominają te normickie-boomerskie artykuły o grach komputerowych, o które mieli ból dupy w latach 90-tych i 2000+. Ale to jest jeszcze głupsze. To jest taki cringe, że aż to na wypoku zapostowałem.
Nie potrafię sobie wyobrazić uszkodzonego umysłu przeciętnego normika, który takie bzdury ogląda na co dzień.
@wypok312: my graliśmy w metina, uczyliśmy się przekleństw i uprawialiśmy cybersex z szamankami na spotach, także nie wiem czy to jest złe XD Poprzednie pokolenia, miało świerszczyki z szafki taty, teraz ludzie się martwią pluszakiem co tuli, a dziecko wie że to postać z gry i się z nią nie utożsamia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gry to nie to samo coc TV, gdzie większość ludzi czerpie życiową
@Zeequen:
Ale naprawdę, nie rozumiem co jest nie tak z tą zabawką. Rzeczywistość jest o wiele bardziej brutalna.
Ja w młodości miałem jako zabawki krwiożercze i mordercze dinozaury. Miały zęby, zabijały i polowały.
@wypok312: takie czasy, że ludzie szukają błędów wychowawczych , tam gdzie nie powinni, a sami nie rozmawawiają ze swoimi dziećmi, nie zgłębiają ich zaintersowań i nie budują przyszłościowych hobby, które mogłyby za jakiś czas być przydatne w zawodzie , #!$%@?łem kiedyś mega dużo lego, potrafiłem sobie wyborazić , jak coś będzie wyglądać połączone (taki autocad w głowię) uważam to za mega przydatną umiejętność, która definitywnie powstała w tamtym okresie, składania klocków
@wypok312: wiesz co , akurat z tym tabletem to bym się kłócił, bo można dać dziecku fajne gry edukacyjne, jakieś łamigłówki, a nie że #!$%@? bajki 20h dziennie. Jeszcze nie mam dzieci, ale planuje im zrobić raj na ziemi i spróbuje ich nie popsuć tym chorym światem, ale w polsce to chyba będzie nie możliwe XD bo jakby mi wypaliło z tym niebieskim gównem, to bym chyba kazał babce z przedszkola
@Zeequen:
Polecam nauczanie w domu, o ile posiadasz do tego możliwości i środki finansowe. Bo niestety, państwowa edukacja, no to widać na jakim poziomie. Takie psycholożki swoją głupotą, to co najwyżej krzywdę dziecku zrobią.
@wypok312: Jak zwykle w takich tematach przesadzanie oraz zero wiedzy, aż mi się przypominają materiały z lat 2000 jak gry powodowały agresję u dzieci, a potem te matkę krzesłem niby biły. To samo co z nagonką na to że dzieci bawiły się w gry ze "Squid games", chociaż te gry to były w większości właśnie gry dla dzieci, no ale "O MATKO BOSKA TAM LUDZIE GINĄ" więc naśladując gry z tego
@wypok312: Głównie to mają zysk ze starych ludzi i innych boomerów, którzy akurat lubią takie aferki, bo to jest wodą na młyn na ich ulubione tematy czyli "a za moich czasów" albo "kiedyś było lepiej" (używane naprzemiennie z "kiedyś było gorzej" jeśli chcesz powiedzieć że masz z czymś problem albo masz jakieś trudności jako młody człowiek XD) i potem taka pani Grażynka z panią Bożenką sobie rozmawiają na ławeczce że "patrz