Wpis z mikrobloga

Pracuję z typiarką, która od początku jak przyszedłem do pracy rzuca mi chamskie seksualne podteksty no i ewidentnie szuka bolca. Przed 30, dwójka dzieci (dziaba na ręku z imionami xD) no i chłop w domu. Molestuje mnie już tak drugi miesiąc, cały czas to zlewam i jej rzucam że musi pogadać z chłopem w domu o takich rzeczach. Jakieś teksty, że może po pracy na piwo pójdziemy itd. Generalnie mam #!$%@? i się nie zamierzam #!$%@?ć nikomu w życie a poza tym moja crush to inna laska z pracy. Wczoraj po kolejnych tekstach i moim zlaniu jebnęła mi tekst, że ma podejrzenia, że mogę być ciepły. Nosz #!$%@? XD Nie #!$%@?, nie jestem ciepły tylko mi się średnio podobasz i wolę twoją koleżankę a poza tym masz chłopa w domu i dwójkę małych dzieci, #!$%@? i daj mi spokój. (°°

#p0lka #pracbaza #homoseksualizm #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 73
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: powiedziałbym przy wszystkich na głos, że nie interesuje mnie mężatka z dwójką dzieci i jak ktoś zna jej męża powinien mu zgłosić o lekkich obyczajach małżonki. A apropos bycia ciepłym dodałbym, że wolałbym być gejem niż mieć perfidnie zdradzającą partnerkę. Szacun wśród współpracowników i spokój od szmula.
I tak jak ktoś wcześniej napisał zgłosiłbym do HR na ten tychmiast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@zwykly_ktos: jest takie ryzyko, że jak jej to konkretnie, ale na osobności powiesz, to jej mogą się popalić styki i może odwrócić kota ogonem i Ciebie oskarżyć o molestowanie. Jak zacznie takie teksty rzucać, to najlepiej przy świadku powiedz jej, że nie jesteś zainteresowany tego typu relacją, masz kogoś na oku, a ona ma bombelki i męża i tyle.
  • Odpowiedz