Wpis z mikrobloga

Pracuję z typiarką, która od początku jak przyszedłem do pracy rzuca mi chamskie seksualne podteksty no i ewidentnie szuka bolca. Przed 30, dwójka dzieci (dziaba na ręku z imionami xD) no i chłop w domu. Molestuje mnie już tak drugi miesiąc, cały czas to zlewam i jej rzucam że musi pogadać z chłopem w domu o takich rzeczach. Jakieś teksty, że może po pracy na p--o pójdziemy itd. Generalnie mam w------e i się nie zamierzam w--------ć nikomu w życie a poza tym moja crush to inna laska z pracy. Wczoraj po kolejnych tekstach i moim zlaniu jebnęła mi tekst, że ma podejrzenia, że mogę być ciepły. Nosz k---a XD Nie k---a, nie jestem ciepły tylko mi się średnio podobasz i wolę twoją koleżankę a poza tym masz chłopa w domu i dwójkę małych dzieci, w---------j i daj mi spokój. (°°

#p0lka #pracbaza #homoseksualizm #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zwykly_ktos: no niestety, jak już trafi Ci się napalona laska na którą absolutnie nie lecisz, to musisz pogodzić się z: "ty prawiczku, nie umiesz zaspokoić kobiety/wiedziałam że jesteś gejem/jesteś tchórzem, nie masz jaj" XD
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: To po co odpowiadasz? Takie tematy się ucina ostro, a nie mamrocze coś tam pod nosem i odbija żarcikami. Mówisz "nie jestem zainteresowany piwem z tobą" i do widzenia, a nie teksty ze ma chłopa czy dzieci. Jej może być obojętne czy ma chłopa, bo szuka bolca, więc dla niej to żaden argument. Mów o sobie, a nie o niej. TY nie chcesz.
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: najlepszy argument kobiety, jak doznaje odrzucenia

co ty gejem jesteś?

xDDDDDDDDDD też to kiedyś usłyszałem od laski, która zawracała mi gitarę, a dobrze wiem, że chciała żeby chad do którego śluzowała był o nią zazdrosny
  • Odpowiedz
Wczoraj po kolejnych tekstach i moim zlaniu jebnęła mi tekst, że ma podejrzenia, że mogę być ciepły.


@zwykly_ktos: Ignorowane kobiety dostają p-------a. Skoro tak ci powiedziała, to za twoimi plecami rozpowiada już gorsze rzeczy.
  • Odpowiedz
Nie k---a, nie jestem ciepły tylko mi się średnio podobasz i wolę twoją koleżankę a poza tym masz chłopa w domu i dwójkę małych dzieci, w---------j i daj mi spokój. (°°


@zwykly_ktos: typowe, ja też odrzucałem zaloty baryły z roboty i zrobiła ze mnie potężnego geja. W sensie żadna to obelga ale tak te gady mają w zwyczaju jak je
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: kobiety to umysł zbiorowy jak masz w pracy inną sympatię to upewnij się że ta zobaczy, że inna cię podrywa wtedy jej się coś w mózgu aktywuje i jak do niej zagadasz masz większe szanse
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwykly_ktos: jak jej powiesz cokolwiek, to sie w----i i powie ze to Ty ja molestujesz.

Ogarnij to z HRami, albo przelozona, nie wiem k---a zacznij nagrywac, cokolwiek.
  • Odpowiedz